INDIAŃSKIE KARTY PRACY

Poniżej znajdziecie kilka inspiracji na INDIAŃSKIE KARTY PRACY, które możecie wykorzystać podczas Indiańskiego Dnia 🙂 Dodatkowo TUTAJ znajdziecie kilka pomysłów na indiańskie zabawy przedszkolaków 🙂 Na blogu opublikowałam również opowiadania o życiu w indiańskiej wiosce oraz kilka plansz, które znajdziecie TUTAJ 🙂

Materiały zapisałam jako pliki PDF, jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂


KARTY PRACY

PDF

Karty pracy są przygotowane tylko w wersji czarno-białej 🙂 Dodatkowo przypominam, aby pobrać należy kliknąć w linki poniżej 🙂 to te niebieskie napisy, gdy otworzy się nowa strona klikamy w mniejszy napis (jest między dwoma reklamami 🙂 ) gdy na ekranie  zobaczycie otwarty plik PDF z kartami pracy, klikamy w ikonkę POBIERZ lub DRUKUJ 🙂

INDIAŃSKIE KARTY PRACY – ZESTAW 1

INDIAŃSKIE KARTY PRACY – ZESTAW 2


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIECIE >>>TUTAJ<<< 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal

Powiązane posty:

No Comments

Leave a Reply

Loading Facebook Comments ...