Poniżej znajdziecie kilka inspiracji na INDIAŃSKIE KARTY PRACY, które możecie wykorzystać podczas Indiańskiego Dnia 🙂 Dodatkowo TUTAJ znajdziecie kilka pomysłów na indiańskie zabawy przedszkolaków 🙂 Na blogu opublikowałam również opowiadania o życiu w indiańskiej wiosce oraz kilka plansz, które znajdziecie TUTAJ 🙂

Materiały zapisałam jako pliki PDF, jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂


KARTY PRACY

PDF

Karty pracy są przygotowane tylko w wersji czarno-białej 🙂 Dodatkowo przypominam, aby pobrać należy kliknąć w linki poniżej 🙂 to te niebieskie napisy, gdy otworzy się nowa strona klikamy w mniejszy napis (jest między dwoma reklamami 🙂 ) gdy na ekranie  zobaczycie otwarty plik PDF z kartami pracy, klikamy w ikonkę POBIERZ lub DRUKUJ 🙂

INDIAŃSKIE KARTY PRACY – ZESTAW 1

INDIAŃSKIE KARTY PRACY – ZESTAW 2


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIECIE >>>TUTAJ<<< 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?