Poniżej znajdziecie dwa wzory literek umieszczonych na chorągiewkach, dodatkowo dołączyłam jeszcze wersję czarno-białą, którą możecie drukować na kolorowych kartkach 🙂 Starałam się na chorągiewkach umieścić wszystkie litery alfabetu… ale nie wiem czy nie zgubiłam po drodze kilku z nich 🙁

Z poszczególnych literek, które drukujecie w dowolnych ilościach można ułożyć takie napisy jak:

  • Wakacje!
  • Ahoj Wakacje!
  • Wakacje tuż, tuż…
  • i inne 🙂

Pliki zapisałam jako PDF, więc jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂


LITERKI NA CHORĄGIEWKACH

UWAGA! W związku z licznymi komentarzami dotyczącymi literek, chciałam dodać, że literki nie są po kolei 🙂 a każdy z Was może wydrukować sobie tylko te, które potrzebujecie do stworzenia własnego napisu! W sumie w żadnym z moich zestawów literek poszczególne litery nie są po kolei oraz w ciągu nie tworzą sensownego napisu 🙂 zatem należy wydrukować te, które potrzebujecie 🙂

ZESTAW 1

PDF

WAKACYJNE NAPISY 1

ZESTAW 2

PDF

WAKACYJNE NAPISY 2

CZARNO-BIAŁY WZÓR

WAKACYJNE NAPISY 3

Dodatkowo TUTAJ znajdziecie jeszcze inne wzory wakacyjnych literek 🙂


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?