Poniżej znajdziecie dwa wzory literek umieszczonych na chorągiewkach, dodatkowo dołączyłam jeszcze wersję czarno-białą, którą możecie drukować na kolorowych kartkach 🙂 Starałam się na chorągiewkach umieścić wszystkie litery alfabetu… ale nie wiem czy nie zgubiłam po drodze kilku z nich 🙁

Z poszczególnych literek, które drukujecie w dowolnych ilościach można ułożyć takie napisy jak:

  • Wakacje!
  • Ahoj Wakacje!
  • Wakacje tuż, tuż…
  • i inne 🙂

Pliki zapisałam jako PDF, więc jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂


LITERKI NA CHORĄGIEWKACH

UWAGA! W związku z licznymi komentarzami dotyczącymi literek, chciałam dodać, że literki nie są po kolei 🙂 a każdy z Was może wydrukować sobie tylko te, które potrzebujecie do stworzenia własnego napisu! W sumie w żadnym z moich zestawów literek poszczególne litery nie są po kolei oraz w ciągu nie tworzą sensownego napisu 🙂 zatem należy wydrukować te, które potrzebujecie 🙂

ZESTAW 1

PDF

WAKACYJNE NAPISY 1

ZESTAW 2

PDF

WAKACYJNE NAPISY 2

CZARNO-BIAŁY WZÓR

WAKACYJNE NAPISY 3

Dodatkowo TUTAJ znajdziecie jeszcze inne wzory wakacyjnych literek 🙂


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?