Poniżej znajdziecie kolejny zestaw dyplomów dla PRZEDSZKOLNYCH MISTRZÓW, a pierwszy zestaw znajdziecie TUTAJ 🙂 także i tym razem nie ma możliwości edytowania, a materiały zapisałam jako pliki PDF, jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂


DYPLOMY

PDF

DYPLOM MISTRZA ŁAMIGŁÓWEK

DYPLOM MISTRZA PORZĄDKU

DYPLOM NAJWIĘKSZEGO CZYTELNIKA 1

DYPLOM NAJWIĘKSZEGO CZYTELNIKA 2

DYPLOM NAJWIĘKSZEGO CZYTELNIKA 3

DYPLOM NAJLEPSZEGO AKTORA 3

DYPLOM NAJLEPSZEJ AKTORKI 3

Poniższe dyplomy dla Najlepszego Aktora i Aktorki są przeznaczone dla dzieci, które brały udział w Przedszkolnym Kole Teatralnym 🙂

DYPLOM NAJLEPSZEGO AKTORA

DYPLOM NAJLEPSZEGO AKTORA 2

DYPLOM NAJLEPSZEJ AKTORKI

DYPLOM NAJLEPSZEJ AKTORKI 2

Jakiego jeszcze mistrzowskiego tytułu Wam brakuje????


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?