Poniżej znajdziecie kolejny zestaw dyplomów dla PRZEDSZKOLNYCH MISTRZÓW, a pierwszy zestaw znajdziecie TUTAJ 🙂 także i tym razem nie ma możliwości edytowania, a materiały zapisałam jako pliki PDF, jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂


DYPLOMY

PDF

DYPLOM MISTRZA ŁAMIGŁÓWEK

DYPLOM MISTRZA PORZĄDKU

DYPLOM NAJWIĘKSZEGO CZYTELNIKA 1

DYPLOM NAJWIĘKSZEGO CZYTELNIKA 2

DYPLOM NAJWIĘKSZEGO CZYTELNIKA 3

DYPLOM NAJLEPSZEGO AKTORA 3

DYPLOM NAJLEPSZEJ AKTORKI 3

Poniższe dyplomy dla Najlepszego Aktora i Aktorki są przeznaczone dla dzieci, które brały udział w Przedszkolnym Kole Teatralnym 🙂

DYPLOM NAJLEPSZEGO AKTORA

DYPLOM NAJLEPSZEGO AKTORA 2

DYPLOM NAJLEPSZEJ AKTORKI

DYPLOM NAJLEPSZEJ AKTORKI 2

Jakiego jeszcze mistrzowskiego tytułu Wam brakuje????


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?