Niejednokrotnie zastanawiamy się za co możemy nagrodzić swoich przedszkolaków na koniec roku. Poniżej znajdziecie kilka propozycji dyplomów przygotowanych w różnych kategoriach dla najlepszych przedszkolnych mistrzów… jestem pewna, że w niejednej grupie znajdzie się najgrzeczniejsze dziecko, najlepszy dyżurny, matematyczny mistrz czy też najlepszy mówca 🙂 warto każde dziecko nagrodzić za to, co potrafi robić najlepiej 🙂 Pamiętajcie, że w każdym przedszkolaku możemy znaleźć coś pozytywnego, coś co potrafi robić najlepiej 🙂 przy wręczaniu takich dyplomów o nikim nie zapominajcie 🙂

Tym razem nie ma możliwości edytowania, a materiały zapisałam jako pliki PDF, jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂


DYPLOMY

PDF

DYPLOM DLA DYŻURNEGO

DYPLOM DLA DYŻURNEJ

DYPLOM GRZECZNEGO PRZEDSZKOLAKA – CHŁOPIEC 1

DYPLOM GRZECZNEGO PRZEDSZKOLAKA – DZIEWCZYNKA 1

DYPLOM MATEMATYCZNEGO MISTRZA 1

DYPLOM MATEMATYCZNEGO MISTRZA 2

DYPLOM MATEMATYCZNEGO MISTRZA 3

DYPLOM MATEMATYCZNEGO MISTRZA 4

DYPLOM MATEMATYCZNEGO MISTRZA 5

DYPLOM MATEMATYCZNEGO MISTRZA 6

DYPLOM NAJLEPSZEGO MÓWCY

DYPLOM NAJLEPSZEGO ZNAWCY PRZYRODY

DYPLOM SYLABOWEGO MISTRZA

DYPLOM MISTRZA UKŁADANEK

DYPLOM NAJLEPSZEGO TANCERZA

DYPLOM NAJLEPSZEJ TANCERKI

DYPLOM NAJLEPSZEJ PIOSENKARKI

DYPLOM NAJLEPSZEGO PIOSENKARZA

DYPLOM PLASTYCZNEGO MISTRZA

Jak Wam się podobają???


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal

Bądź na bieżąco!

 • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

2 komentarze
 1. Aga 6 lat temu

  Jeszcze mistrza sportu poproszę, Mundial w toku 🙂

  • Magdalena autor
   Magdalena 6 lat temu

   na stronie dodałam post MUNDIALOWE SZALEŃSTWO… tam znajdzie Pani dyplom dla Piłkarskiego Mistrza 🙂

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?