INDIAŃSKA WIOSKA i ścieżka prób – TEKST + PLANSZE

Zainspirowana milionem opowiadań, wierszy i rymowanek jakie znalazłam szperając w internecie postanowiłam napisać swój tekst o małych Indianach 🙂 Poniżej znajdziecie opowiadanie, które przedstawia życie w indiańskiej wiosce. Opracowany tekst może posłużyć Wam również jako wprowadzenie do indiańskich zabawa, a opis takich zabaw znajdziecie TUTAJ. Sam tekst możecie również wykorzystać do swoich zajęć, niech będzie inspiracją do stworzenia waszych własnych zabaw 🙂 Dodatkowo przygotowałam kilka plansz, które znajdziecie poniżej, a wszystkie  materiały zapisałam jako pliki PDF, jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂


TEKST OPOWIADANIA

PDF

INDIAŃSKA WIOSKA i ścieżka prób… – TEKST

PLANSZE

PDF

PLANSZA – INDIANIN

PLANSZA – ŁUK I STRZAŁA

PLANSZA – PIÓROPUSZ

PLANSZA – TIPI

PLANSZA – TOTEM

PLANSZA – OGNISKO

PLANSZA – MUSTANG

Jak Wam się podoba???


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIECIE >>>TUTAJ<<< 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal

Powiązane posty:

No Comments

Leave a Reply

Loading Facebook Comments ...