Poniżej znajdziecie kilka wzorów medali dla dzieci, które kończą swoją przygodę z przedszkolem, odziałem przedszkolnym lub żłobkiem 🙂 Na pewno ucieszy ich taki upominek od Was. Więc jeżeli nie macie wystarczająco dużo funduszy na zakup tych pięknych, grawerowanych medali ze sklejki to myślę, że jest to fajny zamiennik 🙂 Aby je przygotować należny wydrukować wybrany wzór, zalaminować, wyciąć i zawiesić na wstążce 🙂

Materiały zapisałam jako pliki PDF, jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂


MEDAL DLA ABSOLWENTA

WERSJA KOLOROWA

Zacznijmy o wersji kolorowej, poniżej znajdziecie dwa, gotowe do druku wzory takich medali 🙂

MEDAL ABSOLWENTA (kolorowy) 1

MEDAL ABSOLWENTA (kolorowy) 2

WERSJA CZARNO-BIAŁA

Poniżej znajdziecie ekonomiczną wersję medali, jest to czarno-biały wzór, który możecie wydrukować na kolorowych kartkach, a następnie zalaminować, wyciąć i zawiesić na wstążce 🙂

MEDAL ABSOLWENTA (czarno-biały) 1


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?