MEDAL DLA ABSOLWENTA

Poniżej znajdziecie kilka wzorów medali dla dzieci, które kończą swoją przygodę z przedszkolem, odziałem przedszkolnym lub żłobkiem 🙂 Na pewno ucieszy ich taki upominek od Was. Więc jeżeli nie macie wystarczająco dużo funduszy na zakup tych pięknych, grawerowanych medali ze sklejki to myślę, że jest to fajny zamiennik 🙂 Aby je przygotować należny wydrukować wybrany wzór, zalaminować, wyciąć i zawiesić na wstążce 🙂

Materiały zapisałam jako pliki PDF, jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂


MEDAL DLA ABSOLWENTA

WERSJA KOLOROWA

Zacznijmy o wersji kolorowej, poniżej znajdziecie dwa, gotowe do druku wzory takich medali 🙂

MEDAL ABSOLWENTA (kolorowy) 1

MEDAL ABSOLWENTA (kolorowy) 2

WERSJA CZARNO-BIAŁA

Poniżej znajdziecie ekonomiczną wersję medali, jest to czarno-biały wzór, który możecie wydrukować na kolorowych kartkach, a następnie zalaminować, wyciąć i zawiesić na wstążce 🙂

MEDAL ABSOLWENTA (czarno-biały) 1


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal

Powiązane posty:

No Comments

Leave a Reply

Loading Facebook Comments ...