Tym razem coś z myślą o tych dzieciach, które po wakacjach wracają do przedszkola lub żłobka 🙂 Oni również za swoją całoroczną pracę zasługuję na dyplomy 🙂 Każdy z nich po otrzymaniu takiej pamiątki na pewno się ucieszy 🙂

Tak jak w przypadku podziękowań oraz wkładek z dedykacjami tu również pliki dodałam jako PDF, czyli gotowe do druku oraz pliki zapisane w Word, gdzie sami możecie dodawać lub modyfikować tekst. Jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂


DYPLOMY

PDF

Poniższe dyplomy są gotowe do pobrania, a po ich wydruku sami musicie wpisać imiona dzieci 🙂

WZÓR 1 (pdf)

WZÓR 2 (pdf)

WZÓR 3 (pdf)

WZÓR 4 (pdf)

WZÓR 5 (pdf)

Poniższe dwa wzory są w wersji bardziej ekonomicznej 🙂

WZÓR 6 (pdf)

WZÓR 7 (pdf)

DYPLOMY

Word 97-2003

Jeżeli zdecydujecie się na dyplomy zapisane jako Word, to sami przed wydrukiem wypełniacie miejsca przeznaczone na nazwę przedszkola lub żłobka, imiona dzieci, a nawet możecie zmienić dedykację 🙂

DYPLOM (Word 97-2003) WZÓR 1

DYPLOM (Word 97-2003) WZÓR 2

DYPLOM (Word 97-2003) WZÓR 3

DYPLOM (Word 97-2003) WZÓR 4

DYPLOM (Word 97-2003) WZÓR 5

Tak jak w przypadku plików PDF, tak i tu znajdziecie dwa bardziej ekonomiczne wzory dyplomów, które możecie samodzielnie edytować.

DYPLOM (Word 97-2003) WZÓR 6

DYPLOM (Word 97-2003) WZÓR 7

Jak Wam się podobają????

Autorką dedykacji jest Olga Adamowicz 🙂


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?