PODZIĘKOWANIA… dla Pana Policjanta… dla Straży Miejskiej

Były już podziękowania dla strażaków więc przyszła pora na policjanta oraz Straż Miejską 🙂 Podziękowania są w dwóch wersjach. Pierwsza zapisana jako pliki PDF są gotowe do druku, natomiast druga wersja jest zapisana w programie WORD, a co za tym idzie… możecie zmieniać dedykacje, dopisywać nazwy placówek itd. 🙂


PODZIĘKOWANIA

PDF

PODZIĘKOWANIE DLA POLICJANTA (PDF)

PODZIĘKOWANIE DLA STRAŻY MIEJSKIEJ (PDF)

PODZIĘKOWANIA

Word 97-2003

PODZIĘKOWANIE DLA POLICJANTA (WORD 97-2003)

PODZIĘKOWANIE DLA STRAŻY MIEJSKIEJ (WORD 97-2003)

Jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂


Jeżeli szukacie dyplomów dla strażaków, to znajdziecie je TUTAJ, ponad to jest tam jeszcze kilka innych pomysłów na upominki 🙂


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal

Powiązane posty:

No Comments

Leave a Reply

Loading Facebook Comments ...