MEDALE NA DZIEŃ DZIECKA

Poniżej znajdziecie kilka wzorów medali dla dzieci z okazji Dnia Dziecka 🙂 może któryś przypadnie Wam do gustu 🙂 przedszkolaki na pewno ucieszą się z takiej niespodzianki. Dodatkowo TUTAJ znajdziecie również kilka wzorów certyfikatów, które także zostały przygotowane na tą okazję 🙂

Materiały zapisałam jako pliki PDF, więc jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂


MEDALE

PDF

Wystarczy wydrukować, za laminować, wyciąć i zawiesić na wstążce 🙂

DZIEŃ DZIECKA – MEDAL 1

DZIEŃ DZIECKA – MEDAL 2

DZIEŃ DZIECKA – MEDAL 3


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥
DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal

Powiązane posty:

1 Comment

  • Reply Nieznajoma 23 kwietnia, 2021 at 5:42 am

    Super pomoce

  • Leave a Reply

    Loading Facebook Comments ...