Poniżej znajdziecie kilka wzorów medali dla dzieci z okazji Dnia Dziecka 🙂 może któryś przypadnie Wam do gustu 🙂 przedszkolaki na pewno ucieszą się z takiej niespodzianki. Dodatkowo TUTAJ znajdziecie również kilka wzorów certyfikatów, które także zostały przygotowane na tą okazję 🙂

Materiały zapisałam jako pliki PDF, więc jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂


MEDALE

PDF

Wystarczy wydrukować, za laminować, wyciąć i zawiesić na wstążce 🙂

DZIEŃ DZIECKA – MEDAL 1

DZIEŃ DZIECKA – MEDAL 2

DZIEŃ DZIECKA – MEDAL 3


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥
DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal

1 komentarz
  1. Nieznajoma 2 lata temu

    Super pomoce

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?