Tradycją w moim przedszkolu jest wręczanie dzieciom, które kończą swoją przygodę w naszej placówce kolorowych zakładek do książek. Jeżeli mamy wystarczająco dużo czasu to zazwyczaj dzieci z grupy, które żegnają starszaków przygotowują takie upominki samodzielnie.

Poniżej przygotowałam kilka wzorów takich zakładek, które możecie wydrukować i dać dzieciom do pokolorowania 🙂

ZAKŁADKA – WZÓR 1 (CZARNO-BIAŁA)

ZAKŁADKA – WZÓR 2 (CZARNO-BIAŁA)

ZAKŁADKA – WZÓR 3 (1) (CZARNO-BIAŁA)

ZAKŁADKA – WZÓR 3 (2) (CZARNO-BIAŁA)

ZAKŁADKA – WZÓR 3 (3) (CZARNO-BIAŁA)

ZAKŁADKA – WZÓR 3 (4) (CZARNO-BIAŁA)

ZAKŁADKA – WZÓR 4 (CZARNO-BIAŁA)

Zakładki mogą być jednostronne lub dwustronne, a zatem wszytko zależy od was czy każdą zakładkę rozetniecie osobno (wtedy najlepiej jest przygotowany szablon dodatkowo przykleić na kolorowej kartce, tak by tył okładki również ładnie wyglądał) czy przygotujecie je dwustronnie rozcinając wzór po środku. Wówczas otrzymacie podwójne zakładki, które należy złożyć, skleić, pokolorować i za laminować 🙂

Koniec roku bywa jednak taki, że brakuje na wszytko czasu… dlatego przygotowałam kilka wzorów zakładek, które wystarczy wydrukować, wyciąć jednostronnie (wtedy podklejamy tył zakładki) lub dwustronnie i laminujemy.

ZAKŁADKA – WZÓR 1 (KOLOROWA)

ZAKŁADKA – WZÓR 1 (2) (KOLOROWA)

ZAKŁADKA – WZÓR 2 (KOLOROWA)

ZAKŁADKA – WZÓR 3 (KOLOROWA)

ZAKŁADKA – WZÓR 4 (KOLOROWA)

ZAKŁADKA – WZÓR 4(1) (KOLOROWA)

Dodatkowo na specjalne życzenie, kilka wzorów zakładek dla absolwentów oddziału przedszkolnego 🙂

ZAKŁADKA – WZÓR 1 (kolor)

ZAKŁADKA – WZÓR 2 (kolor)

ZAKŁADKA – WZÓR 3 (kolor)

ZAKŁADKA – WZÓR 4 (kolor)

ZAKŁADKA – WZÓR 5 (kolor)

Takie zakładki na pewno przydadzą się dzieciom, gdy już będą w szkole. Dodatkowo możecie do zakładek przyczepić wstążki 🙂 Jak Wam się podoba taki pomysł??? W komentarzach pod potem podzielcie się również Waszymi pomysłami  🙂 🙂 🙂


Materiały zapisałam jako pliki PDF, więc jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥
DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

2 komentarze
  1. pytanie o zakładki 5 lat temu

    Witam czy takie zakładki mogłabym prosić w wordzie bo muszę zmienić rok szkolny i chciałam coś krótkiego dopisać

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?