W czerwcu przychodzi ten szczególny czas, kiedy żegnamy przedszkole… niektóre dzieci po wakacjach wracają do dobrze im znanego miejsca, a niektóre idą do szkoły. Własnie na uroczystość pożegnania przedszkola przygotowałam kilka wzorów liter, które mogą ozdobić wasze dekoracje 🙂

Materiały zapisałam jako pliki PDF, więc jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂 a z poniższych wzorów liter ułożycie m.in. takie napisy jak:

 • POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA
 • ROK SZKOLNY 2016/2017 (w niektórych wzorach znajdziecie jeszcze inne cyfry, które mogą się przydać w przyszłości 🙂
 • PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA (nie wszystkie wzory mają literki do tego napisu)
 • KONIEC ROKU (nie wszystkie wzory mają literki do tego napisu)
 • ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA

LITERY

PDF

Poniżej znajdziecie dwa wzory literek, które można wydrukować i wyciąć 🙂

WZÓR 1 – LITERKI

WZÓR 2 – LITERKI

LITERY CHORĄGIEWKI

PDF

No i oczywiście kilka wzorów literek na chorągiewkach 🙂

WZÓR 1 – CHORĄGIEWKI

WZÓR 2 – CHORĄGIEWKI

WZÓR 3 – CHORĄGIEWKI

W-LITERA

🙂 A WAM, KTÓRY WZÓR NAJBARDZIEJ SIĘ PODOBA ??? 🙂

Dodatkowo z myślą o tych, którzy planują pożegnanie roku w stylu marynarskim lub żeglarskim przygotowałam poniższe wzory literek, które można wykorzystać do dekoracji 🙂

Z marynarskich literek powstaną takie napisy jak:

ŻEGNAJ PRZEDSZKOLE! oraz ŻEGNAJ SZKOŁO!

WZÓR 1 – MARYNARSKIE LITERKI

Natomiast z literek na chorągiewkach powstaną następujące napis: ŻEGNAJ SZKOŁO!, ŻEGNAJ PRZEDSZKOLE!, POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA, KONIEC ROKU, ROK SZKOLNY 2016/2017 (cyfr jest więcej z myślą o kolejnych latach 🙂 ).

WZÓR 2 – MARYNARSKIE CHORĄGIEWKI


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

2 komentarze
 1. Beata 3 lata temu

  Witam
  Zauważyłam, że w napisach „Pożegnanie przedszkola” brakuje literek „Z”. Czy byłaby szansa na zdobycie ich ?
  Pozdrawiam
  Beata

 2. Gość 3 lata temu

  Dzień dobry. Brakuje też litery J do napisu żegnaj w tych jasnoniebieskich chorągiewkach. Bardzo.mi zależy. Czy można prosić? Pozdrawiam

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?