Bardzo często w maju gościmy w naszych przedszkolach strażaków, którzy właśnie w tym miesiącu obchodzą swoje święto. Przy tej okazji wręczamy naszym gościom upominki. Poniżej znajdziecie kilka propozycji, może coś przypadnie Wam do gustu.

Jeżeli chodzi o podziękowania, to wstawiłam je zarówno jako pliki PDF oraz WORD, tak by każdy z Was mógł wpisać dane 🙂 pobieramy je tak samo jak to jest w przypadku plików PDF i JPEG, a  TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂


MEDAL DLA

SuperBohatera

Poniżej znajdziecie kilka wzorów medali dla strażaków. Wystarczy pobrać, wydrukować i zawiesić na wstążce, aby upominek był bardziej praktyczny warto wcześniej go za-laminować. Materiały zapisałam jako pliki PDF 🙂

MEDAL – WZÓR 1

MEDAL – WZÓR 2

MEDAL – WZÓR 3

MEDAL – WZÓR 4


DYPLOM DLA

SuperBohatera

Materiały zapisałam jako pliki PDF, dodatkowo w GALERII INSPIRACJI możecie zobaczyć jak ja przygotowałam takie dyplomy 🙂 Znajdziecie tam również pomysł na “serce dla super bohatera” 🙂 Wystarczy wydrukować jeden ze wzorów (najlepiej format A5) na bloku technicznym, a następnie na górze i na dole przykleić szpatułki lekarskie tworząc ramkę. Potem już tylko wystarczy dodać wstążkę i gotowe.

PDF

DYPLOM – wzór 1

DYPLOM – wzór 2


PODZIĘKOWANIA DLA STRAŻAKÓW

 PDF

PODZIĘKOWANIE (pdf) – wzór 1

PODZIĘKOWANIE (pdf) – wzór 2

WORD (97-2003)

Na poniższych podziękowaniach sami możecie wpisać tekst 🙂

PODZIĘKOWANIE (Word 97-2003) – wzór 1

PODZIĘKOWANIE (Word 97-2003) – wzór 2


Dodatkowo na stronie znajdziecie jeszcze inne materiały dotyczące strażaków, np. literki do przygotowania napisu DZIEŃ STRAŻAKA, które znajdziecie TUTAJ. Opublikowałam również wierszyk, w którym zawarte jest to czym strażacy się zajmują oraz kilka plansz, które znajdziecie TUTAJ 🙂


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?