Bardzo często w maju gościmy w naszych przedszkolach strażaków, którzy właśnie w tym miesiącu obchodzą swoje święto. Przy tej okazji wręczamy naszym gościom upominki. Poniżej znajdziecie kilka propozycji, może coś przypadnie Wam do gustu.

Jeżeli chodzi o podziękowania, to wstawiłam je zarówno jako pliki PDF oraz WORD, tak by każdy z Was mógł wpisać dane 🙂 pobieramy je tak samo jak to jest w przypadku plików PDF i JPEG, a  TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂


MEDAL DLA

SuperBohatera

Poniżej znajdziecie kilka wzorów medali dla strażaków. Wystarczy pobrać, wydrukować i zawiesić na wstążce, aby upominek był bardziej praktyczny warto wcześniej go za-laminować. Materiały zapisałam jako pliki PDF 🙂

MEDAL – WZÓR 1

MEDAL – WZÓR 2

MEDAL – WZÓR 3

MEDAL – WZÓR 4


DYPLOM DLA

SuperBohatera

Materiały zapisałam jako pliki PDF, dodatkowo w GALERII INSPIRACJI możecie zobaczyć jak ja przygotowałam takie dyplomy 🙂 Znajdziecie tam również pomysł na „serce dla super bohatera” 🙂 Wystarczy wydrukować jeden ze wzorów (najlepiej format A5) na bloku technicznym, a następnie na górze i na dole przykleić szpatułki lekarskie tworząc ramkę. Potem już tylko wystarczy dodać wstążkę i gotowe.

PDF

DYPLOM – wzór 1

DYPLOM – wzór 2


PODZIĘKOWANIA DLA STRAŻAKÓW

 PDF

PODZIĘKOWANIE (pdf) – wzór 1

PODZIĘKOWANIE (pdf) – wzór 2

WORD (97-2003)

Na poniższych podziękowaniach sami możecie wpisać tekst 🙂

PODZIĘKOWANIE (Word 97-2003) – wzór 1

PODZIĘKOWANIE (Word 97-2003) – wzór 2


Dodatkowo na stronie znajdziecie jeszcze inne materiały dotyczące strażaków, np. literki do przygotowania napisu DZIEŃ STRAŻAKA, które znajdziecie TUTAJ. Opublikowałam również wierszyk, w którym zawarte jest to czym strażacy się zajmują oraz kilka plansz, które znajdziecie TUTAJ 🙂


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account