OWOCE – PLANSZE 1

Poniżej znajdziecie plansze przedstawiające owoce 🙂 Na stronie opublikowałam również materiały potrzebne do stworzenia OWOCOWEGO BINGO, które znajdziecie TUTAJ 🙂 Taka zabawa może być na pewno miłym akcentem podczas zajęć oraz pozwoli na utrwalenie wcześniej poznanych nazw owoców.

Materiały zapisałam jako pliki PDF, więc jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂


PLANSZE

OWOCE

OWOCE PLANSZE 1

OWOCE PLANSZE 2

OWOCE PLANSZE 3


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

Powiązane posty:

No Comments

Leave a Reply

Loading Facebook Comments ...