Tym razem kilka propozycji na upominki z okazji Dnia Mamy i Taty. Do stworzenia tych pomysłów zainspirował mnie ostatni zakup 🙂 Jak sam tytuł wskazuje była to oczywiście kawa, którą zakupiłam w sklepie internetowym 🙂

Poniżej znajdziecie kilka inspiracji, jak można wykorzystać kawę, aby przygotować wspólnie z dziećmi upominki dla najbliższych 🙂

KAWOWY DYPLOM

Moim pierwszym pomysłem na prezenty są dyplomy dla mamy lub taty, albo jeden wspólny dyplom dla mamy i taty. Do przygotowania dyplomów będziecie potrzebować: jeden z poniższych wzorów dyplomu, kredki, ziarna kawy, klej (magik, wikol), szpatułki lekarskie, wstążka. Wystarczy wydrukować jeden z poniższych wzorów (najlepiej format A5) pokolorować filiżankę kredkami lub farbami, a następnie serduszko wykleić ziarenkami kawy. Można również, wydrukować dyplom na kolorowym bloku, a szablon filiżanki i serduszka wykleić dookoła ziarenkami kawy 🙂 Potem wystarczy na górze i na dole przykleić szpatułki lekarskie oraz wstążeczkę i piękny upominek gotowy.

Poniżej znajdziecie kilka wzorów dyplomów, dodatkowo wstawiłam też puste na których możecie z dziećmi odbić np. rączki, albo dzieci mogą ułożyć z kawy własny obrazek 🙂 Oczywiście jak nie macie ziarenek kawy zawsze możecie zstąpić ją guzikami, piankowymi ozdobami itd.

WZORY DYPLOMÓW

MAMA

DYPLOM (MAMA) 1

DYPLOM (MAMA) 2

DYPLOM (MAMA) 3

TATA

DYPLOM (TATA) 1

DYPLOM (TATA) 2

DYPLOM (TATA) 3

MAMA&TATA

DYPLOM (MAMA&TATA) 1

DYPLOM (MAMA&TATA) 2

Materiały zapisałam jako pliki PDF, więc jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂

KAWOWY ŚWIECZNIK

Moim drugim pomysłem są kawowe świeczniki. Do ich wykonania będziecie potrzebować ziarenek kawy, kleju (magik, wikol), słoiczków, wstążki no i oczywiście świeczki, którą włożycie na końcu do środka.

Dzieci mogą swój świecznik dowolnie ozdabiać przyklejając ziarenka kawy. Możecie też , pomóc narysować im na słoiczku wzór serduszka, który będą oklejać dookoła kawą. Na koniec wystarczy ładnie przewiązać wstążką i gotowe 🙂

KAWOWA TOREBECZKA

Kolejny pomysł to kawowe torebeczki, a do ich wykonania będziecie potrzebować: papierowych torebek, szablonu serduszka, ziaren kawy, kleju (magik, wikol), celofanu, wstążek, kolorowego papieru. Do celofanu wsypujemy kawę i związujemy wstążką, a następnie ziarenkami kawy ozdabiamy papierową torebkę, do której włożymy kawowy pakuneczek. Z kolorowego papieru dzieci mogą wyciąć serduszka na których napiszą swoje imię 🙂

Do papierowej torebeczki można również włożyć przygotowany wcześniej świecznik, lub samodzielnie upieczone ciasteczka 🙂

Jak Wam się podobają takie kawowe pomysły??? Piszcie w komentarzach pod postem 🙂


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account