Tym razem kilka propozycji na upominki z okazji Dnia Mamy i Taty. Do stworzenia tych pomysłów zainspirował mnie ostatni zakup 🙂 Jak sam tytuł wskazuje była to oczywiście kawa, którą zakupiłam w sklepie internetowym 🙂

Poniżej znajdziecie kilka inspiracji, jak można wykorzystać kawę, aby przygotować wspólnie z dziećmi upominki dla najbliższych 🙂

KAWOWY DYPLOM

Moim pierwszym pomysłem na prezenty są dyplomy dla mamy lub taty, albo jeden wspólny dyplom dla mamy i taty. Do przygotowania dyplomów będziecie potrzebować: jeden z poniższych wzorów dyplomu, kredki, ziarna kawy, klej (magik, wikol), szpatułki lekarskie, wstążka. Wystarczy wydrukować jeden z poniższych wzorów (najlepiej format A5) pokolorować filiżankę kredkami lub farbami, a następnie serduszko wykleić ziarenkami kawy. Można również, wydrukować dyplom na kolorowym bloku, a szablon filiżanki i serduszka wykleić dookoła ziarenkami kawy 🙂 Potem wystarczy na górze i na dole przykleić szpatułki lekarskie oraz wstążeczkę i piękny upominek gotowy.

Poniżej znajdziecie kilka wzorów dyplomów, dodatkowo wstawiłam też puste na których możecie z dziećmi odbić np. rączki, albo dzieci mogą ułożyć z kawy własny obrazek 🙂 Oczywiście jak nie macie ziarenek kawy zawsze możecie zstąpić ją guzikami, piankowymi ozdobami itd.

WZORY DYPLOMÓW

MAMA

DYPLOM (MAMA) 1

DYPLOM (MAMA) 2

DYPLOM (MAMA) 3

TATA

DYPLOM (TATA) 1

DYPLOM (TATA) 2

DYPLOM (TATA) 3

MAMA&TATA

DYPLOM (MAMA&TATA) 1

DYPLOM (MAMA&TATA) 2

Materiały zapisałam jako pliki PDF, więc jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂

KAWOWY ŚWIECZNIK

Moim drugim pomysłem są kawowe świeczniki. Do ich wykonania będziecie potrzebować ziarenek kawy, kleju (magik, wikol), słoiczków, wstążki no i oczywiście świeczki, którą włożycie na końcu do środka.

Dzieci mogą swój świecznik dowolnie ozdabiać przyklejając ziarenka kawy. Możecie też , pomóc narysować im na słoiczku wzór serduszka, który będą oklejać dookoła kawą. Na koniec wystarczy ładnie przewiązać wstążką i gotowe 🙂

KAWOWA TOREBECZKA

Kolejny pomysł to kawowe torebeczki, a do ich wykonania będziecie potrzebować: papierowych torebek, szablonu serduszka, ziaren kawy, kleju (magik, wikol), celofanu, wstążek, kolorowego papieru. Do celofanu wsypujemy kawę i związujemy wstążką, a następnie ziarenkami kawy ozdabiamy papierową torebkę, do której włożymy kawowy pakuneczek. Z kolorowego papieru dzieci mogą wyciąć serduszka na których napiszą swoje imię 🙂

Do papierowej torebeczki można również włożyć przygotowany wcześniej świecznik, lub samodzielnie upieczone ciasteczka 🙂

Jak Wam się podobają takie kawowe pomysły??? Piszcie w komentarzach pod postem 🙂


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?