SZABLONY CYFR

Tym razem cyfry, które można wydrukować na białych jak i kolorowych kartkach, a następnie powycinać… mogą wtedy zdobić wasze gazetki 🙂

Możecie również wykorzystać plansze do zabaw z dziećmi, np. podczas wprowadzania danej liczby każdy przedszkolak może dostać wydrukowaną planszę, którą będzie ozdabiał 🙂

Dodatkowo przygotowałam również plansze zawierające różne znaki 🙂 Materiały zapisałam jako pliki PDF, więc jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂


SZABLONY

CYFRY – SZABLON

ZNAKI


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

Powiązane posty:

No Comments

Leave a Reply

Loading Facebook Comments ...