WIELKANOC – plansze zestaw 2

Poniżej znajdziecie plansze dotyczące Wielkanocy, pierwszy zestaw jest TUTAJ . Materiały zapisałam jako pliki PDF, jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję 🙂 Na stronie znajdziecie jeszcze inne materiały dotyczące Wielkanocy m.in. prezentację multimedialną, karty pracy, pomysły na prace plastyczne oraz wierszyki 🙂


PLANSZE

PDF

PLANSZE – WIELKANOC 2


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

Powiązane posty:

No Comments

Leave a Reply

Loading Facebook Comments ...