NAJŁADNIEJSZA OZDOBA WIELKANOCNA – DYPLOMY

Poniżej znajdziecie dwa wzory dyplomów, które możecie wykorzystać podczas organizowania konkursu plastycznego na najładniejszą ozdobę wielkanocną. Materiały zapisałam jako pliki PDF, więc jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂


DYPLOMY

WZÓR 1

NAJŁADNIEJSZA OZDOBA WIELKANOCNA – DYPLOM I MIEJSCE

NAJŁADNIEJSZA OZDOBA WIELKANOCNA – DYPLOM II MIEJSCE

NAJŁADNIEJSZA OZDOBA WIELKANOCNA – DYPLOM III MIEJSCE

NAJŁADNIEJSZA OZDOBA WIELKANOCNA – DYPLOM

NAJŁADNIEJSZA OZDOBA WIELKANOCNA – DYPLOM WYRÓŻNIENIE

WZÓR 2

NAJŁADNIEJSZA OZDOBA WIELKANOCNA (2)- DYPLOM I MIEJSCE

NAJŁADNIEJSZA OZDOBA WIELKANOCNA (2)- DYPLOM II MIEJSCE

NAJŁADNIEJSZA OZDOBA WIELKANOCNA (2)- DYPLOM III MIEJSCE

NAJŁADNIEJSZA OZDOBA WIELKANOCNA (2)- DYPLOM


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

Powiązane posty:

No Comments

Leave a Reply

Loading Facebook Comments ...