WIELKANOCNE KARTKI – kolorowanki

Może taka propozycja kartek też Wam się spodoba, dołączam również jedną pustą ramkę. W niej dzieci mogą same narysować świąteczny obrazek 🙂 Materiały zapisałam jako obraz JPEG, jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂

Na stronie znajdziecie jeszcze inne materiały dotyczące Wielkanocy 🙂


KARTKI

JPEG


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

Powiązane posty:

1 Comment

  • Reply Jakubiak 31 marca, 2021 at 7:53 pm

    Wspaniale karty pracy6

  • Leave a Reply

    Loading Facebook Comments ...