WIOSENNE KONKURSY – DYPLOMY zestaw 1

Tym razem kilka wzorów dyplomów, które można wykorzystać podczas wiosennych konkursów plastycznych 🙂 Materiały zapisałam jako pliki PDF, więc jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję (aby przejść do instrukcji wystarczy kliknąć w podświetlony na niebiesko napis ‚TUTAJ’)🙂


DYPLOMY

WIOSENNA ŁĄKA

WIOSENNA ŁĄKA – DYPLOM I MIEJSCE

WIOSENNA ŁĄKA – DYPLOM II MIEJSCE

WIOSENNA ŁĄKA – DYPLOM III MIEJSCE

WIOSENNA ŁĄKA – DYPLOM

WIOSENNY KOSZYCZEK

WZÓR 1

WIOSENNY KOSZYCZEK – DYPLOM I MIEJSCE

WIOSENNY KOSZYCZEK – DYPLOM II MIEJSCE

WIOSENNY KOSZYCZEK – DYPLOM III MIEJSCE

WIOSENNY KOSZYCZEK – DYPLOM

WZÓR 2

WIOSENNY KOSZYCZEK (2) – DYPLOM I MIEJSCE

WIOSENNY KOSZYCZEK (2) – DYPLOM II MIEJSCE

WIOSENNY KOSZYCZEK (2) – DYPLOM III MIEJSCE

WIOSENNY KOSZYCZEK (2) – DYPLOM

WIOSENNE KWIATY

WIOSENNE KWIATY – DYPLOM I MIEJSCE

WIOSENNE KWIATY – DYPLOM II MIEJSCE

WIOSENNE KWIATY – DYPLOM III MIEJSCE

WIOSENNE KWIATY – DYPLOM


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

Powiązane posty:

No Comments

Leave a Reply

Loading Facebook Comments ...