WIEJSKA ZAGRODA – KARTY PRACY

Poniżej zajdziecie kilka kart pracy dotyczących zwierząt żyjących na wsi 🙂 materiały zapisałam jako pliki PDF, więc jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję 🙂 Karty pracy są w wersji kolorowej i czarno – białej 🙂

Dodatkowo, na stronie jest również dostępna prezentacja multimedialna WIEJSKA ZAGRODA, którą znajdziecie TUTAJ 🙂


KARTY PRACY

PDF

WIEJSKA ZAGRODA – KARTY PRACY


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

Powiązane posty:

No Comments

Leave a Reply

Loading Facebook Comments ...