WIEJSKA ZAGRODA – KARTY PRACY

Poniżej zajdziecie kilka kart pracy dotyczących zwierząt żyjących na wsi 🙂 materiały zapisałam jako pliki PDF, więc jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję 🙂 Karty pracy są w wersji kolorowej i czarno – białej 🙂

Dodatkowo, na stronie jest również dostępna prezentacja multimedialna WIEJSKA ZAGRODA, którą znajdziecie TUTAJ 🙂


KARTY PRACY

PDF

WIEJSKA ZAGRODA – KARTY PRACY


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

Powiązane posty:

4 komentarze

 • Reply ZWIERZĘTA NA WSI wiersz – Przedszkolankowo 2 stycznia, 2021 at 8:04 am

  […] karty pracy >>>TUTAJ<<< […]

 • Reply Natalia 24 marca, 2021 at 5:33 pm

  Super

 • Reply Agnieszka 7 kwietnia, 2021 at 7:57 pm

  Dziękuję

 • Reply Ggggg 14 kwietnia, 2021 at 7:20 am

  Ok

 • Leave a Reply

  Loading Facebook Comments ...