PRZEDSZKOLNE ETYKIETY – PRZEDSZKOLNE KĄCIKI

Poniżej znajdziecie etykiety, które mogą się przydać przy tworzeniu kącików tematycznych dla dzieci. Przygotowane przeze mnie plansze zawierają obrazek oraz napis 🙂 Materiały zapisałam jako pliki PDF, więc jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję 🙂


KĄCIK PLASTYCZNY

Znajdziecie tu m.in. etykiety z napisami: KĄCIK PLASTYCZNY, FARBY, KLEJ, KREDKI, KREDKI ŚWIECOWE, KREDKI OŁÓWKOWE, PĘDZLE, PLASTELINA, NOŻYCZKI, FARBY, BIBUŁA, BRYSTOL, BLOKI, KARTKI, PAPIER KOLOROWY,

KĄCIK PLASTYCZNY – ETYKIETY


KĄCIK CZYTELNICZY

Znajdziecie tu etykiety z napisami: KĄCIK CZYTELNICZY, KĄCIK KSIĄŻKI, KSIĄŻKI, GAZETY, ALBUMY

KĄCIK CZYTELNICZY – etykiety

Dodatkowo TUTAJ znajdziecie plansze przedstawiające zasady korzystania z książek, a TUTAJ znajdziecie prezentację multimedialną, która również przedstawia zasady właściwego korzystania z książek 🙂 Na stronie możecie również znaleźć wiersz pt. „Smutna książeczka”, który porusza temat dotyczący właściwego korzystania z książek, który znajdziecie TUTAJ 🙂


KĄCIK MUZYCZNY

Znajdziecie tu etykiety z napisami: KĄCIK MUZYCZNY, BĘBENEK, DZWONKI, TAMBURYN, TRÓJKĄT, FLET, TALERZE, KASTANIETY, MARAKASY, GRZECHOTKI,

KĄCIK MUZYCZNY – ETYKIETY

Na stronie możecie znaleźć plansze przedstawiające instrumenty muzyczne, które znajdziecie TUTAJ i TUTAJ 🙂


KĄCIK ZABAWEK

Znajdziecie tu etykiety z napisami: KĄCIK ZABAWEK, PIŁKI, MISIE, LALKI, UKŁADANKI, KLOCKI, KLOCKI LEGO, AUTA, WÓZKI, DOMEK DLA LALEK, PIŁKI,

KĄCIK ZABAWEK – etykiety..

Dodatkowo na stronie znajdziecie plansze przedstawiające zabawki TUTAJ (w języku polskim) oraz TUTAJ (w języku angielskim).


KĄCIK KUCHENNY

Znajdziecie tu etykiety z napisami: KĄCIK KUCHENNY, FARTUSZKI, TALERZE, SZTUĆCE, WIDELEC, NOŻE, ŁYŻKI, FILIŻANKI, OWOCE, WARZYWA itd.

KĄCIK KUCHENNY – ETYKIETY


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

Powiązane posty:

2 komentarze

  • Reply PRZEDSZKOLNE ETYKIETY – DO KĄCIKÓW… I NIE TYLKO… – Przedszkolankowo 20 lipca, 2017 at 9:43 pm

    […] >>>TUTAJ<<< znajdziecie jeszcze inne pomysły na etykiety do przedszkolnych kącików, natomiast […]

  • Reply Agnieszka 26 sierpnia, 2017 at 5:37 am

    Czy te napisy małymi drukowanymi literami można? Bardzo proszę i dziękuję

  • Leave a Reply

    Loading Facebook Comments ...