Poniżej znajdziecie etykiety, które mogą się przydać przy tworzeniu kącików tematycznych dla dzieci. Przygotowane przeze mnie plansze zawierają obrazek oraz napis 🙂 Materiały zapisałam jako pliki PDF, więc jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję 🙂


KĄCIK PLASTYCZNY

Znajdziecie tu m.in. etykiety z napisami: KĄCIK PLASTYCZNY, FARBY, KLEJ, KREDKI, KREDKI ŚWIECOWE, KREDKI OŁÓWKOWE, PĘDZLE, PLASTELINA, NOŻYCZKI, FARBY, BIBUŁA, BRYSTOL, BLOKI, KARTKI, PAPIER KOLOROWY,

KĄCIK PLASTYCZNY – ETYKIETY


KĄCIK CZYTELNICZY

Znajdziecie tu etykiety z napisami: KĄCIK CZYTELNICZY, KĄCIK KSIĄŻKI, KSIĄŻKI, GAZETY, ALBUMY

KĄCIK CZYTELNICZY – etykiety

Dodatkowo TUTAJ znajdziecie plansze przedstawiające zasady korzystania z książek, a TUTAJ znajdziecie prezentację multimedialną, która również przedstawia zasady właściwego korzystania z książek 🙂 Na stronie możecie również znaleźć wiersz pt. “Smutna książeczka”, który porusza temat dotyczący właściwego korzystania z książek, który znajdziecie TUTAJ 🙂


KĄCIK MUZYCZNY

Znajdziecie tu etykiety z napisami: KĄCIK MUZYCZNY, BĘBENEK, DZWONKI, TAMBURYN, TRÓJKĄT, FLET, TALERZE, KASTANIETY, MARAKASY, GRZECHOTKI,

KĄCIK MUZYCZNY – ETYKIETY

Na stronie możecie znaleźć plansze przedstawiające instrumenty muzyczne, które znajdziecie TUTAJ i TUTAJ 🙂


KĄCIK ZABAWEK

Znajdziecie tu etykiety z napisami: KĄCIK ZABAWEK, PIŁKI, MISIE, LALKI, UKŁADANKI, KLOCKI, KLOCKI LEGO, AUTA, WÓZKI, DOMEK DLA LALEK, PIŁKI,

KĄCIK ZABAWEK – etykiety..

Dodatkowo na stronie znajdziecie plansze przedstawiające zabawki TUTAJ (w języku polskim) oraz TUTAJ (w języku angielskim).


KĄCIK KUCHENNY

Znajdziecie tu etykiety z napisami: KĄCIK KUCHENNY, FARTUSZKI, TALERZE, SZTUĆCE, WIDELEC, NOŻE, ŁYŻKI, FILIŻANKI, OWOCE, WARZYWA itd.

KĄCIK KUCHENNY – ETYKIETY


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

2 komentarze
  1. […] >>>TUTAJ<<< znajdziecie jeszcze inne pomysły na etykiety do przedszkolnych kącików, natomiast […]

  2. Agnieszka 7 lat temu

    Czy te napisy małymi drukowanymi literami można? Bardzo proszę i dziękuję

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?