Poniżej znajdziecie kilka wzorów dyplomów na zakończenie m.in. przedszkolnych warsztatów plastycznych czy kulinarnych 🙂 Może komuś się przydadzą 🙂 Materiały zapisałam jako pliki PDF, więc jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję 🙂


WZORY DYPLOMÓW

DYPLOM – WARSZTATY TANECZNE

DYPLOM – WARSZTATY TANECZNE 2

DYPLOM – WARSZTATY SPORTOWE

DYPLOM – WARSZTATY PLASTYCZNE

DYPLOM – WARSZTATY KULINARNE

DYPLOM – WARSZTATY KULINARNE 3

DYPLOM – WARSZTATY KULINARNE 2

DYPLOM – WARSZTATY BADAWCZE

DYPLOM – WARSZTATY BADAWCZE 2


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?