Tym razem kilka plansz przedstawiających co jest niezbędne do prawidłowego wzrostu roślin. Może komuś się przyda 🙂 Materiały zapisałam jako plik PDF, więc jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję 🙂


PLANSZE ZESTAW 1

W tym zestawie należy przyczepić do tablicy elementy, które należy wydrukować i najlepiej za laminować 🙂

czego potrzebują rośliny – plansza 1

czego potrzebują rośliny – znaczki do planszy


PLANSZE ZESTAW 2

czego potrzebują rośliny – plansza 2

czego potrzebują rośliny – plansza 3

czego potrzebują rośliny – plansza 4

czego potrzebują rośliny – plansza 5

czego potrzebują rośliny – plansza 6


Dodatkowo na stronie znajdziecie również plansze przedstawiające etapy wzrostu roślin, które również mogą Wam się przydać. Materiały znajdziecie TUTAJ 🙂 Mogą okazać się również przydatne plansze przedstawiające narzędzia ogrodnika, które znajdziecie TUTAJ 🙂

Jak Wam się podoba???


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?