Tym razem kilka plansz przedstawiających co jest niezbędne do prawidłowego wzrostu roślin. Może komuś się przyda 🙂 Materiały zapisałam jako plik PDF, więc jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję 🙂


PLANSZE ZESTAW 1

W tym zestawie należy przyczepić do tablicy elementy, które należy wydrukować i najlepiej za laminować 🙂

czego potrzebują rośliny – plansza 1

czego potrzebują rośliny – znaczki do planszy


PLANSZE ZESTAW 2

czego potrzebują rośliny – plansza 2

czego potrzebują rośliny – plansza 3

czego potrzebują rośliny – plansza 4

czego potrzebują rośliny – plansza 5

czego potrzebują rośliny – plansza 6


Dodatkowo na stronie znajdziecie również plansze przedstawiające etapy wzrostu roślin, które również mogą Wam się przydać. Materiały znajdziecie TUTAJ 🙂 Mogą okazać się również przydatne plansze przedstawiające narzędzia ogrodnika, które znajdziecie TUTAJ 🙂

Jak Wam się podoba???


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?