PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY – NAPIS

Tym razem literki, z których możecie stworzyć napisy: PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY, JUŻ WIOSNA oraz WIOSNA. Literki możecie wycinać, laminować i zaczepiać na gazetkach 🙂 Literki przygotowałam w dwóch wzorach, może któryś przypadnie Wam do gustu 🙂

Materiały zapisałam jako pliki PDF, jeżeli nie wiecie jak pobrać to TUTAJ znajdziecie krótką instrukcję 🙂


LITERKI

WZÓR 1

WIOSNA 1

WZÓR 2

WIOSNA 2

BRAKUJĄCA LITERA „N”

LITERKA – N


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

Powiązane posty:

4 komentarze

 • Reply Aleksandra 16 marca, 2021 at 11:35 am

  Super

 • Reply Aleksandra 16 marca, 2021 at 11:36 am

  Wszystko supee

 • Reply Monika 18 marca, 2021 at 7:55 pm

  Super. Dziekuje

 • Reply Ewa 21 marca, 2021 at 9:55 am

  Ekstra strona

 • Leave a Reply

  Loading Facebook Comments ...