Poniżej moja kolejna propozycja gry w bingo, tym razem OWOCOWE BINGO 🙂 w tej wersji gry zasady są takie same, nauczyciel z worka losuje znaczek, nazywa go i pokazuje dzieciom. Dzieci szukają obrazka na swojej planszy, gdy znajdą zakrywają go znaczkiem. Wygrywa gracz, który jako pierwszy zakryje wszystkie pola.

Materiały zapisałam jako plik PDF, jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję 🙂

Dodatkowo na stronie znajdziesz jeszcze inne wersje tej gry, mianowicie:

• SYLABOWE BINGO, które znajdziecie TUTAJ,
  • oraz OBRAZKOWE BINGO – ZABAWKI, które znajdziecie TUTAJ.

OBRAZKOWE BINGO – OWOCE

PLANSZE

WERSJA PODSTAWOWA

OBRAZKOWE BINGO – OWOCE – plansze – zestaw podstawowy

WERSJA ROZSZERZONA

OBRAZKOWE BINGO – OWOCE – plansze – zestaw rozszerzony

OBRAZKI

Do wersji podstawowej wystarczy wydrukować pierwszą stronę z obrazkami 🙂

OBRAZKOWE BINGO – OWOCE – obrazki do losowania

ZNACZKI

Możecie zastąpić je innymi małymi elementami,którymi dzieci mogą zasłaniać pola na planszach 🙂

BINGO – OWOCE – ZNACZKI

Jak Wam się podoba???

POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

1 komentarz
  1. anula 6 lat temu

Bardzo fajne materiały. Jestem bardzo zadowolona z nich. Gratuluję.