Tym razem plansze przedstawiające cyfry… może komuś spodoba się moja propozycja 🙂 Materiały zapisałam jako pliki PDF 🙂 aby pobrać należy kliknąć w linki poniżej 🙂 jeżeli nie wiesz co dalej to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję 🙂

Na blogu znajdziecie również:

  • roztańczone cyferki, które są TUTAJ,
  • oraz kolorowe cyferki, które znajdziecie TUTAJ.

Jak Wam się podobają ???


CYFRY:

CYFRY – 0

CYFRY – 1

CYFRY – 2

CYFRY – 3

CYFRY – 4

CYFRY – 5

CYFRY – 6

CYFRY – 7

CYFRY – 8

CYFRY – 9

CYFRY – 10


POBIERASZ = KLIKNIJ SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?