BEZPIECZNIE Z PRĄDEM – PLANSZE

Każdy z nas zdaje sobie sprawę, ze urządzenia elektryczne niosą za sobą pewne niebezpieczeństwo, na które narażone są dzieci. Naszym zadaniem jest uczyć dzieci od najmłodszych lat, by unikały tych niebezpieczeństw. Jeżeli nie macie pomysłu jak to zrobić to może pomogą Wam plansze, które możecie pobrać poniżej. Dodatkowo przygotowałam prezentację multimedialną na ten sam temat, którą znajdziecie TUTAJ. Zawiera ona więcej zasad niż umieściłam na planszach 🙂

Materiały zapisałam jako plik PDF, jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję 🙂


PLANSZE

BEZPIECZNIE Z PRĄDEM – PLANSZE


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

Powiązane posty:

No Comments

Leave a Reply

Loading Facebook Comments ...