„BEZPIECZNIE Z PRĄDEM!” – prezentacja multimedialna

Postęp spowodował, że urządzenia elektryczne zdominowały nasze domy,  tym samym ułatwiając nam życie. Jednak elektryczność niesie za sobą pewne zagrożenia, na które są przede wszystkim narażone dzieci. Dlatego postanawiałam przygotować prezentację multimedialną, która zawiera zasady dotyczące bezpiecznego korzystania z prądu, a raczej to, czego dzieci nie powinny robić… Prezentacja uruchamia się po kliknięciu w myszkę 🙂 Do prezentacji przygotowałam również plansze, które znajdziecie TUTAJ.

Dodatkowo przygotowałam plansze przedstawiające różne urządzenia elektryczne, które również mogą Wam się przydać, aby przejść do tych materiałów należy kliknąć TUTAJ.

Jeżeli chcesz pobrać prezentację należy kliknąć w link poniżej 🙂 jak nie wiesz co dalej to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję 🙂


BEZPIECZNIE Z PRĄDEM – prezentacja multimedialna

Jak Wam się podoba?


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

Powiązane posty:

No Comments

Leave a Reply

Loading Facebook Comments ...