Postęp spowodował, że urządzenia elektryczne zdominowały nasze domy,  tym samym ułatwiając nam życie. Jednak elektryczność niesie za sobą pewne zagrożenia, na które są przede wszystkim narażone dzieci. Dlatego postanawiałam przygotować prezentację multimedialną, która zawiera zasady dotyczące bezpiecznego korzystania z prądu, a raczej to, czego dzieci nie powinny robić… Prezentacja uruchamia się po kliknięciu w myszkę 🙂 Do prezentacji przygotowałam również plansze, które znajdziecie TUTAJ.

Dodatkowo przygotowałam plansze przedstawiające różne urządzenia elektryczne, które również mogą Wam się przydać, aby przejść do tych materiałów należy kliknąć TUTAJ.

Jeżeli chcesz pobrać prezentację należy kliknąć w link poniżej 🙂 jak nie wiesz co dalej to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję 🙂

PLIK DO POBRANIA:BEZPIECZNIE Z PRĄDEM – prezentacja multimedialna

Jak Wam się podoba?


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

1 komentarz
  1. Agata 2 lata temu

    Super pomoce Dziekuję

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?