Tym razem kilka pomysłów na literki, z których można ułożyć napis DZIEŃ DINOZAURA / DINOZAUR… Taki napis może zdobić Wasze gazetki przy okazji omawiania tematyki dotyczącej tych wymarłych gadów. Może któryś z poniższych wzorów przypadnie Wam do gustu 🙂

Na moim blogu znajdziecie również karty pracy, plansze oraz prezentację multimedialną dotyczącą dinozaurów, a już wkrótce więcej pomysłów pojawi się na stronie 🙂

Materiały zapisałam jako plik PDF 🙂 jeżeli nie wiesz jak pobrać materiały to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję 🙂 🙂 🙂


WZÓR 1

dzień dinozaura – napis1

WZÓR 2

dzień dinozaura – napis2

WZÓR 3

dzień dinozaura – napis3


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA fb 🙂

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account