Często zdarza się, że dzieci nie szanują książek zarówno w domu jak i w przedszkolu. Aby przeciwdziałać tym zachowaniom rozmawiamy z dziećmi o zasadach korzystania z książeczek, może podczas takich rozmów pomoże Wam poniższa prezentacja multimedialna.  W przygotowaniu pomogła mi moja koleżanka z pracy – Olga – , która pomogła mi stworzyć kilka rymowanek, zamieszczonych w prezentacji 🙂 🙂 🙂

Prezentacja uruchamia się po kliknięciu w myszkę 🙂 aby pobrać plik należy kliknąć w link poniżej (niebieski napis), a następnie na nowej stronie klikamy w mniejszy napis i gotowe 🙂

Jak Wam się podoba??? Piszcie w komentarzach pod postem 🙂


ZASADY KORZYSTANIA Z KSIĄŻEK – prezentacja multimedialna dla dzieci


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?