ZASADY KORZYSTANIA Z KSIĄŻEK – prezentacja multimedialna

Często zdarza się, że dzieci nie szanują książek zarówno w domu jak i w przedszkolu. Aby przeciwdziałać tym zachowaniom rozmawiamy z dziećmi o zasadach korzystania z książeczek, może podczas takich rozmów pomoże Wam poniższa prezentacja multimedialna.  W przygotowaniu pomogła mi moja koleżanka z pracy – Olga – , która pomogła mi stworzyć kilka rymowanek, zamieszczonych w prezentacji 🙂 🙂 🙂

Prezentacja uruchamia się po kliknięciu w myszkę 🙂 aby pobrać plik należy kliknąć w link poniżej (niebieski napis), a następnie na nowej stronie klikamy w mniejszy napis i gotowe 🙂

Jak Wam się podoba??? Piszcie w komentarzach pod postem 🙂


ZASADY KORZYSTANIA Z KSIĄŻEK – prezentacja multimedialna dla dzieci


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

Powiązane posty:

No Comments

Leave a Reply

Loading Facebook Comments ...