Często zdarza się, że dzieci nie szanują książek zarówno w domu jak i w przedszkolu. Aby przeciwdziałać tym zachowaniom rozmawiamy z dziećmi o zasadach korzystania z książeczek, może podczas takich rozmów pomoże Wam poniższa prezentacja multimedialna.  W przygotowaniu pomogła mi moja koleżanka z pracy – Olga – , która pomogła mi stworzyć kilka rymowanek, zamieszczonych w prezentacji 🙂 🙂 🙂

Prezentacja uruchamia się po kliknięciu w myszkę 🙂 aby pobrać plik należy kliknąć w link poniżej (niebieski napis), a następnie na nowej stronie klikamy w mniejszy napis i gotowe 🙂

Jak Wam się podoba??? Piszcie w komentarzach pod postem 🙂


ZASADY KORZYSTANIA Z KSIĄŻEK – prezentacja multimedialna dla dzieci


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?