Jeżeli korzystaliście z plansz przedstawiających “Znane i te mniej znane koty” (plansze znajdziecie TUTAJ) to może moja propozycja na stworzenie książeczki do kolorowania również Wam się spodoba 🙂 Kolorowanki przedstawiają większość kotów, które znajdziecie na planszach. Plansze można wykorzystać jako wzór do kolorowanek, tak by dzieci mogły pokolorować swoje obrazki tak jak poszczególne koty wyglądają naprawdę 🙂 Dodatkowo zrobiłam stronę tytułową,  gdy dzieci skończą swoją pracę można zszyć lub związać wszystkie karty razem 🙂 Pomysł na “Kocią kolorowankę” można śmiało wykorzystać podczas Dnia Kota 🙂 Jak Wam się podoba ten pomysł??? Piszcie w komentarzach pod postem 🙂

Jeżeli nie macie pomysłów na zorganizowanie swojego “kociego dnia” to TUTAJ znajdziecie kilka zabaw 🙂POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

Bądź na bieżąco!

 • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

3 komentarze
 1. Beata 7 lat temu

  Jest Pani Niezastapiona. Dziękuję w imieniu swoim i koleżanek:)

 2. Aneta 5 lat temu

  Witam serdecznie, karty świetne, aczkolwiek chciałam zapytać czy byłaby możliwość przesłania kilku z kart w formacie doc. Chodzi mi o same ilustracje, bez ramek i napisów, da się tak zrobić ?
  z góry dziękuje.
  pozdrawiam,
  aneta

  • Magdalena autor
   Magdalena 5 lat temu

   Pani Aneto niestety nie mam już tego na komputerze, ale proszę poszukać na internecie.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?