KOCIE KOLOROWANKI

Jeżeli korzystaliście z plansz przedstawiających „Znane i te mniej znane koty” (plansze znajdziecie TUTAJ) to może moja propozycja na stworzenie książeczki do kolorowania również Wam się spodoba 🙂 Kolorowanki przedstawiają większość kotów, które znajdziecie na planszach. Plansze można wykorzystać jako wzór do kolorowanek, tak by dzieci mogły pokolorować swoje obrazki tak jak poszczególne koty wyglądają naprawdę 🙂 Dodatkowo zrobiłam stronę tytułową,  gdy dzieci skończą swoją pracę można zszyć lub związać wszystkie karty razem 🙂 Pomysł na „Kocią kolorowankę” można śmiało wykorzystać podczas Dnia Kota 🙂 Jak Wam się podoba ten pomysł??? Piszcie w komentarzach pod postem 🙂

Jeżeli nie macie pomysłów na zorganizowanie swojego „kociego dnia” to TUTAJ znajdziecie kilka zabaw 🙂POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

Powiązane posty:

3 komentarze

 • Reply Beata 12 lutego, 2017 at 7:15 pm

  Jest Pani Niezastapiona. Dziękuję w imieniu swoim i koleżanek:)

 • Reply Aneta 14 lutego, 2019 at 4:53 pm

  Witam serdecznie, karty świetne, aczkolwiek chciałam zapytać czy byłaby możliwość przesłania kilku z kart w formacie doc. Chodzi mi o same ilustracje, bez ramek i napisów, da się tak zrobić ?
  z góry dziękuje.
  pozdrawiam,
  aneta

  • Magdalena
   Reply Magdalena 15 lutego, 2019 at 5:10 am

   Pani Aneto niestety nie mam już tego na komputerze, ale proszę poszukać na internecie.

  Leave a Reply

  Loading Facebook Comments ...