Jeżeli korzystaliście z plansz przedstawiających „Znane i te mniej znane koty” (plansze znajdziecie TUTAJ) to może moja propozycja na stworzenie książeczki do kolorowania również Wam się spodoba 🙂 Kolorowanki przedstawiają większość kotów, które znajdziecie na planszach. Plansze można wykorzystać jako wzór do kolorowanek, tak by dzieci mogły pokolorować swoje obrazki tak jak poszczególne koty wyglądają naprawdę 🙂 Dodatkowo zrobiłam stronę tytułową,  gdy dzieci skończą swoją pracę można zszyć lub związać wszystkie karty razem 🙂 Pomysł na „Kocią kolorowankę” można śmiało wykorzystać podczas Dnia Kota 🙂 Jak Wam się podoba ten pomysł??? Piszcie w komentarzach pod postem 🙂

Jeżeli nie macie pomysłów na zorganizowanie swojego „kociego dnia” to TUTAJ znajdziecie kilka zabaw 🙂POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

3 komentarze
 1. Beata 6 lat temu

  Jest Pani Niezastapiona. Dziękuję w imieniu swoim i koleżanek:)

 2. Aneta 4 lata temu

  Witam serdecznie, karty świetne, aczkolwiek chciałam zapytać czy byłaby możliwość przesłania kilku z kart w formacie doc. Chodzi mi o same ilustracje, bez ramek i napisów, da się tak zrobić ?
  z góry dziękuje.
  pozdrawiam,
  aneta

  • Magdalena autor
   Magdalena 4 lata temu

   Pani Aneto niestety nie mam już tego na komputerze, ale proszę poszukać na internecie.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?