Poniżej znajdziecie kilka wzorów plansz do wspólnego układania z dziećmi 🙂 Może komuś się przydadzą takie materiały 🙂 Do plansze możecie wspólnie z dziećmi układać historyjki, tak by pasowały do obrazków 🙂

Materiały zapisałam jako pliki PDF 🙂 aby pobrać należy kliknąć w linki poniżej (niebieski napis), gdy otworzy się nowa strona klikamy w mniejszy napis, powinny pojawić się plansze, wtedy klikamy w ikonę „pobierz”  🙂


WZÓR 1

ułóż 1 – szklanki

WZÓR 2

ułóż 2 – szklanki

WZÓR 3

ułóż 3 – szklanki

WZÓR 4

Te plansze możecie układać od najmniejszego do największego i odwrotnie 🙂

ułóż – lalka

WZÓR 5

ułóż – pakowanie

WZÓR 6

ułóż – do kosza


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?