UŁÓŻ W ODPOWIEDNIEJ KOLEJNOŚCI… – plansze

Poniżej znajdziecie kilka wzorów plansz do wspólnego układania z dziećmi 🙂 Może komuś się przydadzą takie materiały 🙂 Do plansze możecie wspólnie z dziećmi układać historyjki, tak by pasowały do obrazków 🙂

Materiały zapisałam jako pliki PDF 🙂 aby pobrać należy kliknąć w linki poniżej (niebieski napis), gdy otworzy się nowa strona klikamy w mniejszy napis, powinny pojawić się plansze, wtedy klikamy w ikonę „pobierz”  🙂


WZÓR 1

ułóż 1 – szklanki

WZÓR 2

ułóż 2 – szklanki

WZÓR 3

ułóż 3 – szklanki

WZÓR 4

Te plansze możecie układać od najmniejszego do największego i odwrotnie 🙂

ułóż – lalka

WZÓR 5

ułóż – pakowanie

WZÓR 6

ułóż – do kosza


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

Powiązane posty:

No Comments

Leave a Reply

Loading Facebook Comments ...