Poniżej znajdziecie dwa wzory plansz przedstawiających Ufoludki w różnych wielkościach. Wspólnie z dziećmi możecie układać je od najmniejszego do największego i odwrotnie 🙂 Jeżeli chcecie z dziećmi zrobić coś więcej na temat ufoludków polecam Wam również karty pracy, które znajdziecie TUTAJ.

Materiały zapisane są jako plik PDF 🙂


WZÓR 1

Aby pobrać należy kliknąć w link pod zdjęciem 🙂

ułóż 1 – ufoludki

DODATKOWO MOŻECIE SKORZYSTAĆ Z TAKICH PLANSZ 🙂


WZÓR 2

Aby pobrać należy kliknąć w link pod zdjęciem 🙂

ułóż 2 – ufoludki

DODATKOWO MOŻECIE SKORZYSTAĆ Z TAKICH PLANSZ 🙂


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

1 komentarz
  1. Malinger 2 lata temu

    Wszystko ok

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?