UFOLUDKI – plansze do układania

Poniżej znajdziecie dwa wzory plansz przedstawiających Ufoludki w różnych wielkościach. Wspólnie z dziećmi możecie układać je od najmniejszego do największego i odwrotnie 🙂 Jeżeli chcecie z dziećmi zrobić coś więcej na temat ufoludków polecam Wam również karty pracy, które znajdziecie TUTAJ.

Materiały zapisane są jako plik PDF 🙂


WZÓR 1

Aby pobrać należy kliknąć w link pod zdjęciem 🙂

ułóż 1 – ufoludki

DODATKOWO MOŻECIE SKORZYSTAĆ Z TAKICH PLANSZ 🙂


WZÓR 2

Aby pobrać należy kliknąć w link pod zdjęciem 🙂

ułóż 2 – ufoludki

DODATKOWO MOŻECIE SKORZYSTAĆ Z TAKICH PLANSZ 🙂


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

Powiązane posty:

1 Comment

  • Reply Malinger 10 marca, 2021 at 6:29 pm

    Wszystko ok

  • Leave a Reply

    Loading Facebook Comments ...