Drogie Koleżanki i Koledzy, na wstępie chciałam podziękować za takie ogromne zainteresowanie moim blogiem. Nie sądziłam, że tak chętnie i licznie będziecie odwiedzać moją stronę…

Ponieważ często zadajecie podobne pytania postanowiłam napisać kilka słów wyjaśnień.

Po pierwsze… jak pobierać materiały?

 1. Plansze oraz większość kart pracy, które są zapisane jako JPEG, pobieramy w następujący sposób: klikamy w daną planszę bądź kartę pracy, gdy ta otworzy się w nowym oknie, klikamy prawym klawiszem myszki. Następnie z listy, która się pojawi wybieramy opcję: „zapisz grafikę jako”.
 2. Jak pobieramy prezentacje multimedialne oraz teksty (nad którymi jest informacja „aby pobrać kliknij w link poniżej)? Robi się to jeszcze szybciej. Najpierw klikamy w niebieski napis, gdy otworzy się nowa karta, widzimy zazwyczaj dwa takie same napisy (duży i mały) zawsze klikamy w mniejszy napis i gotowe 🙂 Plik został zapisany gdzieś na waszym komputerze 🙂
 3. Materiały zapisane jako plik PDF pobieramy klikając w niebieski napis, gdy otworzy się nowa strona pojawią się identyczne, czarne napisy (mały i duży) klikamy w mniejszy napis. Wtedy powinny pokazać się plansze 🙂 gdy tak się stanie klikamy w ikonę „pobierz” to taka strzałka w dół ⇓, którą zobaczycie w prawym górnym rogu, obok ikony przedstawiającej drukarkę – gdy klikniemy w tą ikonkę materiały powinny się wydrukować bez pobierania 🙂

Po drugie… ile kosztują materiały?

Przypominam, że umieszczane przeze mnie materiały są bezpłatne… a na pojawiające się pytania dotyczące sposobu w jaki możecie się odwdzięczyć odpowiadam: można po prostu podziękować 🙂 jak również wesprzeć mnie i mojego bloga,  poprzez ZRZUTKĘ czyli wpłacając dobrowolną kwotę od złotówki do miliona 🙂 🙂 🙂

Przy tej okazji chciałabym gorąco podziękować tym Paniom, które dokonały takich wpłat. Uzbierane pieniądze na pewno przeznaczę na rozwój mojej strony.

Mam jeszcze gorącą prośbę, jeżeli decydujecie się korzystać z materiałów umieszczonych na stronie, to nie usuwajcie nazwy „przedszkolankowo.pl”. W razie jakichkolwiek pytań piszcie 🙂 najlepiej maila 🙂

Jeszcze raz dziękuję za zainteresowanie moim blogiem oraz ciepłe słowa jakie kierujecie w mailach, komentarzach czy wiadomościach na fb oraz dziękuję tym, którzy dokonali wpłat na ZRZUTKĘ!!!!!

Pozdrawiam 🙂

Bądź na bieżąco!

 • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

19 komentarzy
 1. Iwona 7 lat temu

  Pomoce świetne Bardzo Dziękuję za świetny BLOG

 2. Asia 7 lat temu

  Świetny blog! Pomoce zrobione bardzo profesjonalnie. Na pewno będę tu stałym bywalcem 🙂 Dziękuję!

 3. MT 7 lat temu

  Natrafiłam na stronę przypadkiem. Koleżanka z z grupy naprzeciwko mojej zawsze miała fajne napisy i zastanawiałam się skąd ona je ma i powiedziała, że z tej strony. Jak w domu na nią zajrzałam to aż oczy mi się zaświeciły: materiały pierwsza klasa! Wszystko co potrzebuje, szukam mam w jednym miejscu. Mąż na nadąża papieru kupować, a tuszach nie wspomnę 😉 Bardzo dziękuje! Za całego bloga! 🙂

 4. kasia 7 lat temu

  Super pomoce !! Podziwiam je z zachwytem !! Gratuluję !! Dziękuję że Pani je udostępnia Pomysł na bloga rewelacyjny !!!

 5. HoNIA 6 lat temu

  super blog!

 6. Joanna 5 lat temu

  Gratuluję 🙂 stronka super:)

 7. Igooor 5 lat temu

  Dziękuję, tego szukałam!

 8. Sylwia 5 lat temu

  Super pomoce. Korzystam

 9. Agata 5 lat temu

  Ja również bardzo dziękuję za piękne pomoce 😉

 10. Ania 5 lat temu

  Super blog

  • Joanna 12 miesięcy temu

   Pobralam materiały i przyszła mi informacja,że pierwszy dzień bezpłatne korzystanie, a potem co 7 dni będzie pobierana opłata 12 zł Czemu nie ma wcześniej takiej informacji?

   • admin
    admin 12 miesięcy temu

    Dzień Dobry, nie pobieramy żadnego abonamentu za materiały. Proszę o kontakt email.

 11. grazyna 4 lata temu

  Gdzie znalesc te plansze bo nie moge

 12. Sylwia 2 lata temu

  Poprosze o materiały

 13. Małgorzata 2 lata temu

  super pomoce do pracy z dziećmi

 14. Agnieszka 10 miesięcy temu

  Agnieszka

 15. Monika 5 miesięcy temu

  Witam ,
  Mam problem z pobraniem kubka na dzień babci i dziadka. Chodzi mi o szablon . Proszę o poradę jak pobrać. mój adres mskuczynska@wp.pl

 16. Anna 3 miesiące temu

  Mega pomoce, bardzo ułatwiają urozmaicenie zajęć, pozdrawiam

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?