Kilka informacji…

Drogie Koleżanki i Koledzy, na wstępie chciałam podziękować za takie ogromne zainteresowanie moim blogiem. Nie sądziłam, że tak chętnie i licznie będziecie odwiedzać moją stronę…

Ponieważ często zadajecie podobne pytania postanowiłam napisać kilka słów wyjaśnień.

Po pierwsze… jak pobierać materiały?

 1. Plansze oraz większość kart pracy, które są zapisane jako JPEG, pobieramy w następujący sposób: klikamy w daną planszę bądź kartę pracy, gdy ta otworzy się w nowym oknie, klikamy prawym klawiszem myszki. Następnie z listy, która się pojawi wybieramy opcję: „zapisz grafikę jako”.
 2. Jak pobieramy prezentacje multimedialne oraz teksty (nad którymi jest informacja „aby pobrać kliknij w link poniżej)? Robi się to jeszcze szybciej. Najpierw klikamy w niebieski napis, gdy otworzy się nowa karta, widzimy zazwyczaj dwa takie same napisy (duży i mały) zawsze klikamy w mniejszy napis i gotowe 🙂 Plik został zapisany gdzieś na waszym komputerze 🙂
 3. Materiały zapisane jako plik PDF pobieramy klikając w niebieski napis, gdy otworzy się nowa strona pojawią się identyczne, czarne napisy (mały i duży) klikamy w mniejszy napis. Wtedy powinny pokazać się plansze 🙂 gdy tak się stanie klikamy w ikonę „pobierz” to taka strzałka w dół ⇓, którą zobaczycie w prawym górnym rogu, obok ikony przedstawiającej drukarkę – gdy klikniemy w tą ikonkę materiały powinny się wydrukować bez pobierania 🙂

Po drugie… ile kosztują materiały?

Przypominam, że umieszczane przeze mnie materiały są bezpłatne… a na pojawiające się pytania dotyczące sposobu w jaki możecie się odwdzięczyć odpowiadam: można po prostu podziękować 🙂 jak również wesprzeć mnie i mojego bloga,  poprzez ZRZUTKĘ czyli wpłacając dobrowolną kwotę od złotówki do miliona 🙂 🙂 🙂

Przy tej okazji chciałabym gorąco podziękować tym Paniom, które dokonały takich wpłat. Uzbierane pieniądze na pewno przeznaczę na rozwój mojej strony.

Mam jeszcze gorącą prośbę, jeżeli decydujecie się korzystać z materiałów umieszczonych na stronie, to nie usuwajcie nazwy „przedszkolankowo.pl”. W razie jakichkolwiek pytań piszcie 🙂 najlepiej maila 🙂

Jeszcze raz dziękuję za zainteresowanie moim blogiem oraz ciepłe słowa jakie kierujecie w mailach, komentarzach czy wiadomościach na fb oraz dziękuję tym, którzy dokonali wpłat na ZRZUTKĘ!!!!!

Pozdrawiam 🙂

Powiązane posty:

12 komentarzy

 • Reply Iwona 20 lutego, 2017 at 3:23 pm

  Pomoce świetne Bardzo Dziękuję za świetny BLOG

 • Reply Asia 23 lutego, 2017 at 9:01 pm

  Świetny blog! Pomoce zrobione bardzo profesjonalnie. Na pewno będę tu stałym bywalcem 🙂 Dziękuję!

 • Reply MT 26 marca, 2017 at 8:16 am

  Natrafiłam na stronę przypadkiem. Koleżanka z z grupy naprzeciwko mojej zawsze miała fajne napisy i zastanawiałam się skąd ona je ma i powiedziała, że z tej strony. Jak w domu na nią zajrzałam to aż oczy mi się zaświeciły: materiały pierwsza klasa! Wszystko co potrzebuje, szukam mam w jednym miejscu. Mąż na nadąża papieru kupować, a tuszach nie wspomnę 😉 Bardzo dziękuje! Za całego bloga! 🙂

 • Reply kasia 22 września, 2017 at 4:54 pm

  Super pomoce !! Podziwiam je z zachwytem !! Gratuluję !! Dziękuję że Pani je udostępnia Pomysł na bloga rewelacyjny !!!

 • Reply HoNIA 4 lipca, 2018 at 11:18 am

  super blog!

 • Reply Joanna 20 marca, 2019 at 12:08 pm

  Gratuluję 🙂 stronka super:)

 • Reply Igooor 17 czerwca, 2019 at 5:36 pm

  Dziękuję, tego szukałam!

 • Reply Sylwia 20 sierpnia, 2019 at 4:09 pm

  Super pomoce. Korzystam

 • Reply Agata 8 października, 2019 at 7:55 am

  Ja również bardzo dziękuję za piękne pomoce 😉

 • Reply Ania 22 listopada, 2019 at 5:22 pm

  Super blog

 • Reply grazyna 27 stycznia, 2020 at 4:38 pm

  Gdzie znalesc te plansze bo nie moge

  • Magdalena
   Reply Magdalena 28 stycznia, 2020 at 6:49 am

   Pani Grażyno ale jakie plansze?

  Leave a Reply

  Loading Facebook Comments ...