Poniżej znajdziecie kilka plansz prezentujących etapy wzrostu roślin 🙂 przy okazji omawiania tematu dotyczącego pracy ogrodnika, może przydadzą się Wam takie materiały. Poszczególne etapy przedstawione są na osobnych planszach.

Pliki zapisałam jako PDF 🙂


WERSJA 1

ABY POBRAĆ NALEŻY KLIKNĄĆ W LINK PONIŻEJ

wzrost roślin – 3 elementy


WERSJA 2

ABY POBRAĆ NALEŻY KLIKNĄĆ W LINK PONIŻEJ

wzrost roślin – 4 elemnty


WERSJA 3

Jeżeli chcecie pobrać i wydrukować poniżą wersję to najlepiej wydrukować ją w małym formacie maksymalnie A5 (ale obawiam się, że jakość wyjdzie dość słabo). Ja nie potrzebowałam ich w dużym formacie, bo wykorzystywałam te materiały do pracy przy stoliku, i drukowałam je w opcji 4 strony na arkuszu 🙂 .

ABY POBRAĆ NALEŻY KLIKNĄĆ W LINK PONIŻEJ

wzrost roślin – 5 elementów


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ 🙂

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?