Poniżej znajdziecie kilka plansz prezentujących etapy wzrostu roślin 🙂 przy okazji omawiania tematu dotyczącego pracy ogrodnika, może przydadzą się Wam takie materiały. Poszczególne etapy przedstawione są na osobnych planszach.

Pliki zapisałam jako PDF 🙂


WERSJA 1

ABY POBRAĆ NALEŻY KLIKNĄĆ W LINK PONIŻEJ

wzrost roślin – 3 elementy


WERSJA 2

ABY POBRAĆ NALEŻY KLIKNĄĆ W LINK PONIŻEJ

wzrost roślin – 4 elemnty


WERSJA 3

Jeżeli chcecie pobrać i wydrukować poniżą wersję to najlepiej wydrukować ją w małym formacie maksymalnie A5 (ale obawiam się, że jakość wyjdzie dość słabo). Ja nie potrzebowałam ich w dużym formacie, bo wykorzystywałam te materiały do pracy przy stoliku, i drukowałam je w opcji 4 strony na arkuszu 🙂 .

ABY POBRAĆ NALEŻY KLIKNĄĆ W LINK PONIŻEJ

wzrost roślin – 5 elementów


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ 🙂

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?