Tym razem pomysł na gry dotyczące liczb, można poniższe propozycje gier wykorzystać m.in podczas powtarzania i utrwalania umiejętności liczenia 🙂 Poniższe gry przygotowałam korzystając z witryny internetowej: http://learningapps.org/. Zatem możecie wspólnie z dziećmi usiąść przed komputerem lub korzystając z rzutnika zagrać, a przy okazji uczyć się 🙂 Poniższe gry można otworzyć na pełnym ekranie klikając w ikonkę, która znajduje się w prawym górnym rogu 🙂

Dodatkowo przygotowałam plansze, może komuś się przydadzą 🙂


GRA 1: CYFRY

PLANSZE


GRA 2 : OŚ LICZBOWA


GRA 3 : KOSTKI DO GRY (1-6)

PLANSZE


GRA 4 : KOSTKI NA OSI (1-6)


GRA 5: KOSTKI DO GRY 2 (6-1)

PLANSZE

Dodatkowo poniżej znajdziecie kostkę do samodzielnego złożenia, dzieci mogą np. rzucać kostką, a następnie wskazywać planszę z polem, które wypadło 🙂

Życzę udanej zabawy 🙂


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ 🙂

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?