Tym razem pomysł na gry dotyczące liczb, można poniższe propozycje gier wykorzystać m.in podczas powtarzania i utrwalania umiejętności liczenia 🙂 Poniższe gry przygotowałam korzystając z witryny internetowej: http://learningapps.org/. Zatem możecie wspólnie z dziećmi usiąść przed komputerem lub korzystając z rzutnika zagrać, a przy okazji uczyć się 🙂 Poniższe gry można otworzyć na pełnym ekranie klikając w ikonkę, która znajduje się w prawym górnym rogu 🙂

Dodatkowo przygotowałam plansze, może komuś się przydadzą 🙂


GRA 1: CYFRY

PLANSZE


GRA 2 : OŚ LICZBOWA


GRA 3 : KOSTKI DO GRY (1-6)

PLANSZE


GRA 4 : KOSTKI NA OSI (1-6)


GRA 5: KOSTKI DO GRY 2 (6-1)

PLANSZE

Dodatkowo poniżej znajdziecie kostkę do samodzielnego złożenia, dzieci mogą np. rzucać kostką, a następnie wskazywać planszę z polem, które wypadło 🙂

Życzę udanej zabawy 🙂


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ 🙂

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?