Tym razem gra memory w trochę innej wersji 🙂 Poniżej znajdziecie grę, którą przygotowałam korzystając z witryny http://learningapps.org/.

Korzystając z poniższej propozycji możecie wspólnie z dziećmi bawić się na komputerze i starać się w jak najmniejszej ilości ruchów odkryć wszystkie karty. Gra składa się zarówno z plansz zawierających obrazki jak i napisy 🙂 Aby rozpocząć grę wystarczy kliknąć na przycisk „OK”. Powodzenia 🙂

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account