Tym razem prezentuję plansze dotyczące zakupów. Możecie je wykorzystać na różne sposoby, ale moim pomysłem na te plansze było dopasowywanie odpowiednich toreb z zakupami do listy dzieci. Celowo jest więcej plansz zawierających torby z zakupami, aby utrudnić dzieciom to zadanie. W torbach z zakupami niektórych elementów z listy może być więcej niż tylko jeden – ważne w tym zadaniu nie jest ilość elemntów, ale to co jest w danej torbie i czy to się zgadza z listą zakupów poszczególnych dzieci. Jak Wam się podoba taki pomysł??? Piszcie w komentarzach pod postem 🙂POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ 🙂

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

1 komentarz
  1. Marta 6 lat temu

    bardzo dziekuje. super mnie sie bardzo podoba

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account