ZAKUPY – plansze

Tym razem prezentuję plansze dotyczące zakupów. Możecie je wykorzystać na różne sposoby, ale moim pomysłem na te plansze było dopasowywanie odpowiednich toreb z zakupami do listy dzieci. Celowo jest więcej plansz zawierających torby z zakupami, aby utrudnić dzieciom to zadanie. W torbach z zakupami niektórych elementów z listy może być więcej niż tylko jeden – ważne w tym zadaniu nie jest ilość elemntów, ale to co jest w danej torbie i czy to się zgadza z listą zakupów poszczególnych dzieci. Jak Wam się podoba taki pomysł??? Piszcie w komentarzach pod postem 🙂POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ 🙂

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

Powiązane posty:

1 Comment

  • Reply Marta 13 lutego, 2017 at 7:46 am

    bardzo dziekuje. super mnie sie bardzo podoba

  • Leave a Reply

    Loading Facebook Comments ...