Planujecie w swoich przedszkolach zabawy walentynkowe??? Jeżeli tak to miłym akcentem na zakończenie zabawy może okazać się rozdanie dzieciom pamiątkowych dyplomów. Poniżej znajdziecie kilka moich pomysłów na walentynkowe dyplomy… może komuś się przydadzą 🙂

POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ 🙂

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

2 komentarze
  1. m.m 5 lat temu

Przepraszam, że komentuję w takiej kwestii, ale w dyplomie pierwszym brakuje litery „a” w wyrazie „zabawach”. PS. Podziwiam Pani pracę i wykonane plansze, ilustracje, dyplomy i inne pomoce do zajęć.

• Magdalena autor
      Magdalena 5 lat temu