Planujecie w swoich przedszkolach zabawy walentynkowe??? Jeżeli tak to miłym akcentem na zakończenie zabawy może okazać się rozdanie dzieciom pamiątkowych dyplomów. Poniżej znajdziecie kilka moich pomysłów na walentynkowe dyplomy… może komuś się przydadzą 🙂POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ 🙂

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

2 komentarze
 1. m.m 6 lat temu

  Przepraszam, że komentuję w takiej kwestii, ale w dyplomie pierwszym brakuje litery „a” w wyrazie „zabawach”. PS. Podziwiam Pani pracę i wykonane plansze, ilustracje, dyplomy i inne pomoce do zajęć.

  • Magdalena autor
   Magdalena 6 lat temu

   dziękuję za wychwycenie błędu 🙂 🙂 🙂 na stronie już jest poprawiony dyplom 🙂 🙂 🙂

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?