Tym razem pomysł na nieco inną walentynkę, którą mogą zrobić przedszkolaki na zajęciach. Wystarczą im kredki, nożyczki, troszeczkę kleju i do dzieła 🙂 Do ozdabiania serduszek, można również wykorzystać kolorowy papier, cekiny, bibułę itd. 🙂

Poniżej znajdziecie kilka wzorów na serduszkowe walentynki 🙂 możecie wybrać ten, który najbardziej Wam opowiada 🙂POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ 🙂

DOŁĄCZ DO NAS NA FB I DZIEL SIĘ SWOIMI POMYSŁAMI 🙂

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?