Moja kolejna odsłona szalonych KREJZOLI, tym razem pod postacią zwariowanych serduszek w grze memory.

Zasad tej gry chyba nie trzeba specjalnie tłumaczyć. Dzieci starają się odkryć pary takich samych obrazków, odkrywając po dwie karty, które są odwrócone do góry nogami. Gdy gracz odkryje dwa różne obrazki, ponownie odwraca je tak by nie było widać co jest na karcie. Wygrywa to dziecko, które zbierze jak najwięcej par.

Poniżej znajdziecie plansze z kartami, należy je pobrać, wydrukować (podwójnie – wyjdzie 12 par), zalaminować i wyciąć… no i oczywiście dobrze się bawić 🙂


  


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO 🙂

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?