Moja kolejna odsłona szalonych KREJZOLI, tym razem pod postacią zwariowanych serduszek w grze memory.

Zasad tej gry chyba nie trzeba specjalnie tłumaczyć. Dzieci starają się odkryć pary takich samych obrazków, odkrywając po dwie karty, które są odwrócone do góry nogami. Gdy gracz odkryje dwa różne obrazki, ponownie odwraca je tak by nie było widać co jest na karcie. Wygrywa to dziecko, które zbierze jak najwięcej par.

Poniżej znajdziecie plansze z kartami, należy je pobrać, wydrukować (podwójnie – wyjdzie 12 par), zalaminować i wyciąć… no i oczywiście dobrze się bawić 🙂

POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO 🙂

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂