POLSKIE SYMBOLE – plansze

Poniżej znajdziecie kilka plansz przedstawiających symbole narodowe. Grafikę, którą wykorzystałam przy tworzeniu plansze znalazłam na internecie m.in. na takich stronach jak: wikipedia.pl. Jak Wam się podobają ???

Plansze są zapisane jako JPEG, więc jeżeli nie wiesz jak pobrać to TUTAJ znajdziesz krótką instrukcję 🙂


PLANSZE


„LAJKUJCIE” LUB KOMENTUJCIE POD POSTEM

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

***

Materiały na stronie są bezpłatne, jednak jeżeli macie ochotę wpłacić dowolną kwotę za pobierane materiały, to zachęcam do skorzystania z DOTACJI, która znajduje się na STRONIE GŁÓWNEJ w prawym, górnym rogu paska bocznego. Wpłaty można dokonywać za pomocą SMS i PayPal 🙂

Powiązane posty:

2 komentarze

  • Reply Ania 21 stycznia, 2017 at 4:40 pm

    Jestes WIELKA!

  • Reply Asia 23 października, 2019 at 5:55 pm

    Pliki hymn i konstytucja nie są poprawne.

  • Leave a Reply

    Loading Facebook Comments ...