Jeżeli nie macie za dużo czasu na przygotowanie prezentów z okazji Dnia Babci i Dziadka, to może poniższy pomysł Wam się spodoba. Do przygotowania tych dyplomów nie potrzebujecie wiele rzeczy. Bo, aby przygotować bazę wystarczą wam białe lub kolorowe kartki (najlepiej z brystolu, bloku technicznego), poniższe wzory które należy wydrukować na kartkach, wstążka, klej na gorąco (można użyć również magika lub wikolu, ale będzie dłużej schnąć) i szpatułki lekarskie.

img_0610 img_0608

 

Przygotowany szablon najlepiej wydrukować na połowie kolorowej kartki (jest taka opcja w drukarce 🙂 ), a następnie przeciąć kartkę na pół. Do wydrukowanych szablonów przykleić na górze kawałek wstążki, tak by móc zaczepić upominek na ścianie, a następnie na górze i na dole klejem na gorąco przykleić szpatułki lekarskie. I to tyle jeżeli chodzi o naszą pracę 🙂

img_0614

 

Teraz wszytko w rękach dzieci…. w zależności, który wzór wybierzecie przedszkolaki będą samodzielnie coś rysować, kolorować, wyklejać lub odbijać rączki  jak możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach. Ogranicza Was jedynie wyobraźnia 🙂

img_0619 img_0621 img_0622

Serduszko w jednym z wzorów dzieci mogą ozdabiać kolorowymi guzikami, które najlepiej przyklejać na kleju MAGIK 🙂

img_0618 img_0617 img_0626 img_0625

Dodatkowo można ramkę ozdobić np. piankowymi lub papierowymi ozdobami, cekinami itp.. Na zdjęciu widać kwiatuszki i serduszka z pianki, które najlepiej jakby dzieci przyklejały na kleju MAGIK 🙂

img_0636 img_0638

Gotowy dyplom wygląda naprawdę łanie 🙂 Możecie przygotować wspólny prezent lub osobno dla babci i dziadka 🙂 wzorów jest naprawdę dużo 🙂

img_0627 img_0628

JAK WAM SIĘ PODOBA TEN POMYSŁ???

MOŻECIE PISAĆ W KOMENTARZACH POD POSTEM 🙂


WZORY DYPLOMÓW

up7 up15 up1 up6up14 up5 up4 up3up2 up8 up9 up10up13 up12 up11 up10


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

JAKO PIERWSZY DOWIADUJ SIĘ O NOWOŚCIACH ZE STRONY 🙂

***

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIECIE >>>TUTAJ<<< 🙂

*w razie pytań proszę o e-maila ( w zakładce KONTAKT 🙂 )

5 komentarzy
  1. Doris 5 lat temu

    Dyplomy super, ale jak je pobrac, skoro w kólko przekierowuje mnie na jakąś stronę, bym coś zainstalowała, a o tak pobrać się nie da :/

    • Magdalena autor
      Magdalena 5 lat temu

      dyplomy z tego postu pobieramy jak pliki JPEG, czyli klikamy na dyplom, gdy się powiększy klikamy prawym klawiszem myszki i wybieramy opcję ZAPISZ GRAFIKĘ JAKO! Nie wiem dlaczego Panią przekierowuje na stronę aby coś instalować 🙁

  2. Doris 5 lat temu

    heh, to szkoda, bo gdy tak pobieram, to jest za mała rozdzielczość i dyplom na połowe strony jest bardzo niewyraźny 🙁 nie tak jak u góry na zdjęciach 🙁

    • Magdalena autor
      Magdalena 5 lat temu

      to nie wiem dlaczego tak Pani traci się jakość, ja też tak drukowałam i u mnie jest wszystko ok, osoby, które pobierały dyplomy ze strony też tak zapewne robiły i jak widzę na zdjęciach zamieszczanych na grupach na FB, jakość wydruku też jest ok.

  3. Grażyna 11 miesięcy temu

    Dziękuję :)))

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?