Jeżeli nie macie za dużo czasu na przygotowanie prezentów z okazji Dnia Babci i Dziadka, to może poniższy pomysł Wam się spodoba. Do przygotowania tych dyplomów nie potrzebujecie wiele rzeczy. Bo, aby przygotować bazę wystarczą wam białe lub kolorowe kartki (najlepiej z brystolu, bloku technicznego), poniższe wzory które należy wydrukować na kartkach, wstążka, klej na gorąco (można użyć również magika lub wikolu, ale będzie dłużej schnąć) i szpatułki lekarskie.

img_0610 img_0608

 

Przygotowany szablon najlepiej wydrukować na połowie kolorowej kartki (jest taka opcja w drukarce 🙂 ), a następnie przeciąć kartkę na pół. Do wydrukowanych szablonów przykleić na górze kawałek wstążki, tak by móc zaczepić upominek na ścianie, a następnie na górze i na dole klejem na gorąco przykleić szpatułki lekarskie. I to tyle jeżeli chodzi o naszą pracę 🙂

img_0614

 

Teraz wszytko w rękach dzieci…. w zależności, który wzór wybierzecie przedszkolaki będą samodzielnie coś rysować, kolorować, wyklejać lub odbijać rączki  jak możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach. Ogranicza Was jedynie wyobraźnia 🙂

img_0619 img_0621 img_0622

Serduszko w jednym z wzorów dzieci mogą ozdabiać kolorowymi guzikami, które najlepiej przyklejać na kleju MAGIK 🙂

img_0618 img_0617 img_0626 img_0625

Dodatkowo można ramkę ozdobić np. piankowymi lub papierowymi ozdobami, cekinami itp.. Na zdjęciu widać kwiatuszki i serduszka z pianki, które najlepiej jakby dzieci przyklejały na kleju MAGIK 🙂

img_0636 img_0638

Gotowy dyplom wygląda naprawdę łanie 🙂 Możecie przygotować wspólny prezent lub osobno dla babci i dziadka 🙂 wzorów jest naprawdę dużo 🙂

img_0627 img_0628

JAK WAM SIĘ PODOBA TEN POMYSŁ???

MOŻECIE PISAĆ W KOMENTARZACH POD POSTEM 🙂


WZORY DYPLOMÓW

up7 up15 up1 up6up14 up5 up4 up3up2 up8 up9 up10up13 up12 up11 up10


POBIERASZ = KLIKNIJ W SERDUSZKO PONIŻEJ ♥

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

JAKO PIERWSZY DOWIADUJ SIĘ O NOWOŚCIACH ZE STRONY 🙂

***

DODATKOWO ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPARCIA ROZWOJU STRONY Przedszkolankowo.pl

MOŻECIE WPŁACIĆ DOWOLNĄ KWOTĘ NA ZRZUTKĘ, KTÓRĄ ZNAJDZIECIE PO PRAWEJ STRONIE NA BOCZNYM PASKU:)

WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIECIE >>>TUTAJ<<< 🙂

*w razie pytań proszę o e-maila ( w zakładce KONTAKT 🙂 )

Bądź na bieżąco!

 • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

5 komentarzy
 1. Doris 6 lat temu

  Dyplomy super, ale jak je pobrac, skoro w kólko przekierowuje mnie na jakąś stronę, bym coś zainstalowała, a o tak pobrać się nie da :/

  • Magdalena autor
   Magdalena 6 lat temu

   dyplomy z tego postu pobieramy jak pliki JPEG, czyli klikamy na dyplom, gdy się powiększy klikamy prawym klawiszem myszki i wybieramy opcję ZAPISZ GRAFIKĘ JAKO! Nie wiem dlaczego Panią przekierowuje na stronę aby coś instalować 🙁

 2. Doris 6 lat temu

  heh, to szkoda, bo gdy tak pobieram, to jest za mała rozdzielczość i dyplom na połowe strony jest bardzo niewyraźny 🙁 nie tak jak u góry na zdjęciach 🙁

  • Magdalena autor
   Magdalena 6 lat temu

   to nie wiem dlaczego tak Pani traci się jakość, ja też tak drukowałam i u mnie jest wszystko ok, osoby, które pobierały dyplomy ze strony też tak zapewne robiły i jak widzę na zdjęciach zamieszczanych na grupach na FB, jakość wydruku też jest ok.

 3. Grażyna 2 lata temu

  Dziękuję :)))

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?