Poniżej znajdziecie tekst opowiadania Czesława Janczarskiego pt. „Zabawa karnawałowa” oraz moją wersję historyki obrazkowej. Aby pobrać tekst należy kliknąć w link poniżej 🙂 dodatkowo na osobnych planach są zabawki, które występowały w opowiadaniu 🙂 może komuś się przyda 🙂


zabawa-karnawalowa-tekst


HISTORYJKA OBRAZKOWA

zabkarnaw1 zabkarnaw2 zabkarnaw3zabkarnaw4 zabkarnaw5 zabkarnaw6 zabkarnaw7


ZABAWKI

karna2 karna3 karna1karna4 karna5


DOŁĄCZ DO NAS NA FB I JAKO PIERWSZY DOWIADUJ SIĘ O NOWOŚCIACH NA STRONIE 🙂

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?