Karnawałowe kostiumy, czyli za kogo przebrały się dzieci na przedszkolny bal… Poniżej znajdziecie plansze przedstawiające dzieci, które prezentują się w karnawałowych kostiumach. Obrazki przedstawiające dzieci znalazłam na stronie internetowej MyCuteGraphics 🙂 Jak Wam się podoba??


 


DOŁĄCZ DO NAS NA FB I DZIEL SIĘ SWOIMI POMYSŁAMI 🙂

*w razie pytań piszcie (zakładka KONTAKT)

1 komentarz
  1. Ania 5 lat temu

    Urocze!

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account