Kilka przykładów karty pracy, które można wykorzystać podczas realizowania tematu dotyczącego zimnych krain Arktyki i Antarktydy:) karty są w wersji kolorowej i czarno-białej 🙂 jednym słowem do wyboru do koloru 🙂


eskimosek9eskimosek8eskimosek7eskimosek6 eskimosek3eskimosek1eskimosek2eskimosek4eskimosek5


DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account