Święta coraz bliżej, a zatem czekają nas przedświąteczne zakupy, porządki i nie tylko… Poniżej kilka plansz gotowych do druku dotyczących naszych domowych, przedświątecznych przygotowań 🙂


przygotowania-3 przygotowania-2 przygotowania-1przygotowania-12 przygotowania-10 przygotowania-9przygotowania-8 przygotowania-7 przygotowania-6przygotowania-5 przygotowania-4


DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

JEŻELI PODOBAJĄ WAM SIĘ MATERIAŁY PRZEZE MNIE ZAMIESZCZANE TO “LAJKUJCIE’ LUB KOMENTUJCIE PONIŻEJ 🙂

*aby pobrać, wystarczy kliknąć w obraz, który nam się podoba, gdy otworzy się w nowym oknie należy najechać myszką i kliknąć prawym klawiszem, wybrać opcję “zapisz grafikę jako”

*w razie pytań proszę pisać e-mail w zakładce KONTAKT 🙂

Bądź na bieżąco!

  • dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco!

A jeśli lubisz mój blog i podoba Ci się to co robię skomentuj, polub, udostępnij moje wpisy. To dla mnie motywacja do tworzenia dla Was kolejnych artykułów.

1 komentarz
  1. Aleksandra 2 lata temu

    Czy materiały będą jeszcze dostępne? 🙂

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

Trafiłaś właśnie na blog nauczycielki przedszkola. Bardzo mi miło! Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem, wierzę, że to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2023 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?