Tym razem tradycje świąteczne w formie książeczki do kolorowania 🙂 może taki pomysł Wam się spodoba 🙂


tradycje-kolorowanki9tradycje-kolorowanki8 tradycje-kolorowanki14tradycje-kolorowanki4 tradycje-kolorowanki7tradycje-kolorowanki3 tradycje-kolorowanki11 tradycje-kolorowanki12 tradycje-kolorowanki1tradycje-kolorowanki13 tradycje-kolorowanki15 tradycje-kolorowanki2 tradycje-kolorowanki6tradycje-kolorowanki5tradycje-kolorowanki10


KOMENTUJCIE LUB „LAJKUJCIE” PONIŻEJ 🙂

DOŁĄCZ DO NAS NA FB 🙂

 

*aby pobrać, należy kliknąć w dany obraz, gdy otworzy się w nowym oknie, to wystarczy kliknąć prawym klawiszem myszki i wybrać opcję „zapisz grafikę jako” 🙂

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?