Przygotowałam świąteczne upominki dla przedszkolaków. Do tego wykorzystałam długo zbierane przeze mnie plastikowe pudełeczka, wstążki, cekiny i oczywiście samodzielnie przygotowane przeze mnie ozdoby choinkowe z masy porcelanowej…

KODAK DIGITAL STILL CAMERA  KODAK DIGITAL STILL CAMERA  KODAK DIGITAL STILL CAMERA

Efekt końcowy wyszedł znakomicie… myślę, że dzieciom spodoba się taki prezent.

KODAK DIGITAL STILL CAMERA  KODAK DIGITAL STILL CAMERA

JAK WAM SIĘ PODOBA?

„LAJKUJCIE” ALBO KOMENTUJCIE PONIŻEJ 🙂

2 komentarze
  1. Gosia 6 lat temu

    Cudowne pomysły,,chętnie tu wrócę po inspiracje….Brawo Magda 🙂

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?