Poniżej możecie znaleźć gotowe karty do druku, wystarczy je wydrukować, porozcinać i zalaminować… no a później wspólnie bawić się z dziećmi 🙂 jednak poza kartami kolorowymi przygotowałam też zestaw czarno-biały. Te karty dzieci mogą najpierw same pokolorować i  dopiero później zalaminować 🙂

Ja mój zestaw dodatkowo podkleiłam kolorowym papierem 🙂


WERSJA CZARNO-BIAŁA

 memo8 memo6

memo7 memo5


WERSJA KOLOROWA

memo4 memo3

memo2 memo1

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Loading Facebook Comments ...

Przedszkolankowo

WSPÓŁPRACA

Jeżeli masz ciekawy pomysł na współpracę skontaktuj się z nami! Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań, a w ramach współpracy m.in. opublikujemy artykuł sponsorowany, zamieścimy reklamę, napiszemy recenzję oraz przetestujemy jakiś produkt z załączoną foto relacją i naszą rekomendacją.   (Kontakt)

Copyright 2022 © przedszkolankowo.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

KONTAKT

Wszelkie pytania, propozycje, uwagi, itp.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account